[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

اولین آلبوم گروه آوازی «دامور» منتشر می‌شود، روزنامه شیراز نوین

اولین آلبوم رسمی گروه آوازی «دامور» که آلبوم تصویری به سبک آکاپلا (آواز بدون همراهی ساز) است، به زودی منتشر و راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.
 این اثر اولین آلبوم رسمی گروه آوازی دامور بعد از 6 سال فعالیتش خواهد بود که 10 قطعه موسیقی و کلیپ متفاوت به نام‌های آها بوگو (گیلکی)، کوچه لَرَ سوسَپ میشم ( آذری)، موسیقی کارتون‌ها (نوستالژی)، معرفی، مدارا کن (پاپ)Sway، Adagio in Gminor Schindlers List و Symphony V دارد و به‌صورت دیجی پک (آلبوم صوتی به همراه آلبوم تصویری) در دو نسخه دیجیتال در فضای اینترنت و فیزیکی در فروشگاه‌های فرهنگی و هنری سراسر کشور منتشر می‌شود. قطعات این اثر که در گستره‌های مختلف صدایی به‌صورت پولی فونی (چندصدایی) برای خوانندگان تنظیم شده، همراه با افکت‌های صوتی و تقلید سازهای مختلف مانند درامز، گیتارباس، ترومپت، نی و دودوک بدون همراهی ساز (Acapella) است.
به گفته «فراز خسروی دانش» رهبر گروه آوازی دامور، زمان انتشار اولین آلبوم این گروه اواخر فروردین ماه 96 خواهد بود و غزل اکلیلی، اهدا مصلحی، فروغ فضلی، مینا جعفری، محمود رحمانی و عطا حکاک از سولیست‌های این آلبوم خواهند بود که به هنرنمایی می‌پردازند و همچنین کلیپ‌های این اثر توسط «حنانه واحدی» کارگردانی شده و میکس و مسترینگ آلبوم را «نوید رهبر» بر عهده داشته اند. گروه آوازی دامور فعالیت رسمی خود را از سال 89 به سرپرستی فراز خسروی دانش آغاز نمود و کنسرت‌های مختلفی را در تهران و شهرستان برگزار نموده است. ناگفته نماند «دامـور» واژه ای پارسی و به معنای آواز نرم و لطیف می‌باشد که مرتبط با نوع فعالیت گروه انتخاب شده است. قطعات گروه منتخبی از موسیقی سازی و آوازی است که در شاخه‌های کلاسیک، جَز، محلی و پاپ اجرا می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی