[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۰
  • دوره جدید

پوریا فیاضی: حرف‌های کوبیاک را فراموش کرده‌ام، روزنامه شیراز نوین

وبسایت لهستانی plusliga.pl مصاحبه‌ای با پوریا فیاضی، ملی‌پوش تیم ملی والیبال کشورمان ترتیب داده و می‌گوید درگیری پوریا افضلی با میخال کوبیاک، ستاره والیبال لهستان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا نقطه شروع جنجال‌هایی بود که با محوریت کوبیاک به وجود آمد و رابطه والیبالی ایران و لهستان را تیره کرد.
فیاضی در مصاحبه با این وبسایت لهستانی می‌گوید: ما خیلی احساساتی هستیم و بعضی وقت‌ها صحنه‌هایی از این دست اتفاق می‌افتد. ولی ماجرایی که بین ما پیش آمد در گرماگرم مسابقه بود و هیچ ربطی به دشمنی و خصومت شخصی نداشت. آن بازی دیگر تمام شده و من همه حرف‌هایی که کوبیاک زده را فراموش کرده‌‌ام. من برای کوبیاک احترام قائلم؛ چون او از نظر ورزشی والیبالیست بزرگی است. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است.
فیاضی در ادامه این مصاحبه درباره صحبت‌های جنجالی کوبیاک در کانال یوتیوبش گفت: کوبیاک سبک خاص خود را دارد و من نمی‌خواهم درباره او صحبت کنم؛ چون ما همه انسان هستیم و انسان جایز‌الخطا است. من کتاب‌های زیادی درباره تاریخ ایران و لهستان خوانده‌ام. رابطه بین کشورهای ما همیشه خوب بوده.
فیاضی در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: من حرف‌های کوبیاک را فراموش کرده‌ام. ما بیرون از زمین بازی همه با هم رفیق هستیم؛ ولی درون زمین از همدیگر عصبانی می‌شویم. من شخصاً با والیبالیست‌های زیادی از کشورهای مختلف رابطه خوبی دارم. شک ندارم که در شیکاگو اگر با کوبیاک روبرو شوم با او دست خواهم داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی