[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

افزایش تعداد ورزشکاران رابطه مستقیم با خدمات هیئت پزشکی‌ورزشی استان دارد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان گفت: افزایش تعداد ورزشکاران رابطه مستقیم با خدمات هیئت پزشکی ورزشی استان دارد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، حیدر علی کامیاب که ظهر دوشنبه ۲۴ تیرماه در مجمع عمومی‌ و سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان فارس سخن می‌گفت، افزود: امروز می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که هیئت استان خدماتی مازاد بر شرح وظایف اعلامی ‌از سوی فدراسیون ارائه می‌کند.
وی با ابراز رضایت از عملکرد هیئت پزشکی ورزشی گفت: امروز سطح دغدغه ورزشکاران در خصوص مسائل مرتبط با هیئت پزشکی ورزشی بسیار کاهش یافته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان توسعه هم‌زمان خدمات پزشکی درمانی و آموزشی و پیشگیری را از جمله ویژگی‌های این هیئت در استان دانست و با بیان اینکه در سال گذشته تعداد زیادی از ورزشکاران و ملی پوشان را شخص رئیس هیئت پزشکی ورزشی مورد عمل جراحی قرار داده است، گفت: در کنار جایگاه علمی کمک درمانی هیئت به ورزشکاران آسیب دیده، دکتر باشتی عامل مهمی ‌در کم شدن دغدغه و استرس آنها پس از آسیب دیدگی بوده است.
کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به افزایش سطح سرانه ورزشی در استان فارس، این اقدام را لازمه دعوت مردم به ورزش کردن دانست و گفت: نمی‌توانیم مردم را به ورزش کردن توصیه کنیم؛ اما زیرساخت‌های آن‌ها را فراهم ننماییم.
وی فارس را یکی از فقیرترین استان‌های کشور در حوزه زیرساخت ورزشی پیش از دولت یازدهم دانست و گفت: تا قبل از این دولت، زمین‌های خاکی نیز سرانه ورزشی استان محسوب می‌شد که این محاسبه باعث ایجاد معادلات غلط در ورزش استان می‌شد.
دبیر شورای عالی ورزش استان، ساخت اماکن ورزشی تخصصی در مرکز استان و برای رشته‌های مختلف ساخت سیصد زمین مینی فوتبال در استان و افزایش یک و نیم میلیون متر مربع سرانه ورزشی را تنها بخشی از خدمات دولت در حوزه ورزش بیان کرد و افزود: قطار توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان همچنان با سرعت توان و انگیزه در حال حرکت است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی