[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

تجهیز و بهسازی بوستان‌های سطح منطقه ۱۰ شیراز آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه 10 شیراز از آغاز عملیات تعمیر، تجهیز و بهسازی بوستان‌های این منطقه خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه 10، مهندس احمدزاده اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عملیات بهسازی و نوسازی بوستان فاطمی‌ با 95 درصد پیشرفت فیزیکی، در جهت روان‌سازی و مناسب سازی مسیرهای موجود پارک در حال انجام است که عملیات عمرانی به همراه نصب جدید وسایل بازی کودکان تا اواخر مرداد ماه به پایان می‌رسد. لازم به ذکر است سرویس بهداشتی، مسیر آب قنات و آبخور درختان نیز در پارک مذکور اصلاح گردیده است.
وی افزود: عملیات بهسازی عمرانی بوستان حاشیه ای انتظار حد فاصل شهرک گلستان تا بولوار آفرینش به جهت تسهیل مسیر پیاده‌روی سالمندان و معلولان، بهسازی سرویس‌های بهداشتی نیز از پنجم مردادماه آغاز می‌شود.
شهردار منطقه 10 شیراز تصریح کرد: هم اکنون تعداد چهار عدد سرویس بهداشتی جهت رفاه حال شهروندان در چهار بوستان کوهنورد، صدا و سیما، شهرک آرین و شهدای گمنام شهرک گلستان با 55 درصد پیشرفت فیزیکی نیز در حال اجرا است که در ادامه نیز ساخت 18 عدد آبخوری در 12 بوستان سطح منطقه از ابتدای شهریور ماه آغاز می‌شود. احمدزاده به اجرای سایر طرح‌های عمرانی اشاره کرد و گفت: اجرای عملیات تکمیل کندرو ضلع جنوبی بلوار دکتر حسابی به جهت روان‌سازی ترافیک و اصلاح هندسی و رفع نقطه حادثه خیز ورودی بزرگراه حسینی الهاشمی ‌با 65 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است که امیدواریم در هفته دفاع مقدس به بهره برداری برسد. وی گفت: تکمیل بولوار 30 متری شهرک آرین و بهسازی پیاده رو ضلع شرق و غرب به جهت روان سازی ترافیک و رفع نقطه حادثه خیز و دسترسی آسان اهالی شهرک آرین به ضلع شمالی بزرگراه شهید محلاتی با 15 درصد پیشرفت فیزیکی نیز آغاز شده است. شهردار منطقه 10 بیان کرد: اجرای پروژه فاز اول تعریض و احداث کندرو ضلع شمالی محور شیراز - سپیدان به طول یک هزار و200 متر با هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی به جهت ساماندهی ورودی محور شمال غرب و روان سازی ترافیک محور مذکور نیز در حال انجام است که امیدواریم در هفته دولت فاز اول پروژه نام برده به بهره برداری برسد. احمدزاده گفت: فاز دوم پروژه مذکور حد فاصل ورودی دوم صدرا تا کوچه زیتون 11 به طول 8/2 کیلومتر در دستور کار سال جاری قراردارد. شهردار منطقه 10 شیراز همچنین در مورد عملیات اجرای روکش در سطح معابر شهرداری این منطقه گفت: این طرح از ابتدای امسال آغاز شده که تا 15 تیر ماه حدود 100 هزار متر مربع از معابر آسفالت انجام شده و عملیات لکه گیری معابر سطح منطقه با پیشرفت 75 درصدی نیز در حال انجام است.
وی گفت: عملیات لوله گذاری دفع آب‌های سطح فاز اول شهرک گویم با 98 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که تا اواخر مردادماه تحویل موقت می‌گردد و فاز دوم پروژه نیز از اوایل شهریور ماه عملیاتی می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی