[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

استفاده از ظرفیت هنرمندان متعهد و انقلابی در دستور کار باشد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان متعهد و انقلابی در راستای تولید آثار فاخر برای مخاطبان مشکل پسند در دستور کار بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی‌ سپاه فجر استان فارس، سردار سید‌هاشم غیاثی در دیدار با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با بیان اینکه جلوگیری از بروز خدشه به حقایق دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهادت رسالت مهم بنیاد حفظ آثار است، گفت: معرفی شهدا و سیرۀ زندگی آنان به نسل نوجوان و جوان کشور یکی از نیازهای اصلی جامعه امروز ایران و پاسخی مناسب به دغدغه معرفی سَبکِ زندگی انقلابی و مؤمنانه به جامعه است.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی‌ تلاش می‌کنند فرهنگ جهادی و حماسه دفاع مقدس را در جامعه ایران کمرنگ کنند، گفت: ثبت خاطرات رزمندگان، ایثارگران و شهدای والامقام و مستندسازی از حماسه‌های دوران دفاع مقدس یکی از وظایف مهم دست اندرکاران بنیاد حفظ آثار است.
فرمانده سپاه فجر با اشاره به اینکه هنوز زوایای بسیاری از حماسه آفرینی شهدا در دوران دفاع مقدس به نمایش درنیامده است، گفت: پیوند و تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های فرهنگی کشور با مسئولان بنیاد و استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان متعهد و انقلابی در راستای تولید آثار فاخر چند رسانه ای و مخاطب پسند در دستورکار بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس قرار بگیرد.
سردار غیاثی با بیان اینکه استان فارس مهد پرورش ۱۵ هزار شهید ولایتمدار و دارای کارنامه‌ای درخشان در دفاع مقدس است، گفت: فرهنگ دفاع مقدس بر پایۀ ولایتمداری، حرکت عاشورایی، روحیه انقلابی و جهادی، ایثار و اخلاص رزمندگان و شهدای اسلام شکل گرفته و باید به عنوان الگوی اصلی و شاخصه حرکت به جوانان مسلمان در سراسر جهان معرفی شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی