[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

نایب رئیس هیئت کاراته: رقابت‌های کاراته بانوان در خوزستان برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس هیئت کاراته استان فارس از برگزاری مسابقات قهرمان قهرمانان بانوان در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت سال آینده در خوزستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس به نقل از هیئت کاراته استان فارس، فاطمه قشقایی نژاد با بیان اینکه این مسابقات به میزبانی استان خوزستان برگزار می‌شود، افزود: کسانی که مایل باشند در مسابقات مسابقات قهرمان قهرمانان بانوان شرکت کنند، می‌توانند با دریافت کد رهگیری از سایت فدراسیون کاراته، جهت ثبت نام به هیئت مراجعه نمایند.
قشقایی نژاد همچنین در خصوص حضور تیم‌های استان فارس در سوپرلیگ کاراته بانوان کشور گفت: امسال برای اولین بار در مسابقات سوپر لیگ کشور حضور یافته ایم و تیم دانشگاه پیام نور فارس به عنوان نماینده فارس در این مسابقات به رقابت می‌پردازد.
نایب رئیس هیئت کاراته استان فارس، از حمایت دانشگاه پیام نور از این تیم خبر داد و افزود: چهارده تیم در مسابقات سوپرلیگ بانوان حضور دارند که در دو گروه 7تیمی با هم رقابت می‌کنند که نماینده فارس در این رقابت‌ها موفق شد تیم دانشگاه آزاد را که سالیان متمادی قهرمان ایران بوده و هیچ گاه شکستی نداشته، در هفته گذشته مغلوب کند و به عنوان شگفتی ساز مطرح شود.
قشقایی نژاد در خصوص جدول این مسابقات گفت: از نظر امتیاز در گروه تیمی با تیم دانشگاه آزاد هم امتیاز هستیم ولی امتیاز انفرادی دانشگاه آزاد بیشتر است و به همین دلیل این تیم در صدر جدول است و نماینده فارس در جایگاه دوم قرار گرفته که بر این اساس این دو تیم به مرحله بعد مسابقات صعود می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: در مرحله بعد این مسابقات که روز پنج شنبه 19اسفند در تهران برگزار می‌شود، چهار تیم صعود کننده به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می‌کنند و برندگان به مرحله نهایی مسابقات راه خواهند یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی