[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

ورود پلیس آگاهی و فتا به صدرا ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا: سردار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس به همراه مهندس ملک‌زاده شهردار صدرا از این شهر بازدید کردند.
در این بازدید ابتدا سردار حبیبی به‌وسیله بالگرد به همراه شهردار صدرا موقعیت این شهر را به‌صورت هوایی بررسی کردند، سردار حبیبی بازدیدی از کلانتری 28 صدرا و تقاطع پر حادثه میدان امام رضا ( ع) نیز داشتند. 
سردار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در جلسه‌ای با حضور رییس شورای اسلامی و شهردار صدرا با اشاره به اینکه احساس امنیت شهروندان صدرا می بایست افزایش یابد، گفت: با توجه به شرایط خاص این شهر، وجود بیمارستان بزرگ ابوعلی‌سینا که مرکز پیوند کشور است، دانشگاه های متعدد، جمعیت بالای مسکن مهر و رشد سریع جمعیت در این شهر می بایست امنیت شهروندان در تمامی زمینه‌يها نیز تأمین گردد که برای تحقق آن نیروی انتظامی تلاش خود را به‌کار می گیرد.
 وی افزود: تلاش خواهیم کرد ضمن افزایش نیروهای انتظامی و راهور در صدرا، واحد آگاهی و فتا را در این شهر راه اندازی نمائیم تا بتوانیم به شهروندان خدمات بیشتری ارائه دهیم که نتیجه آن افزایش امنیت و احساس آرامش شهروندان و رضایت آنها خواهد بود. سردارحبیبی خاطر نشان کرد: برای افزایش امنیت در صدرا سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها همچون شهرداری، شورای شهر و شرکت عمران نیز می‌بایست همراه و همگام بانیروی انتظامی قدم بردارند تا بتوانیم در کمترین زمان بیشترین خدمت را به شهروندان ارائه دهیم.
در این جلسه مهندس ملک زاده شهردار صدرا و مهندس دوانی رییس شورای اسلامی شهر صدرا با ارائه گزارشی از وضعیت شهر صدرا آمادگی خود را برای همکاری با نیروی انتظامی در جهت افزایش امنیت شهروندان و کاهش مشکلات ترافیکی با همکاری نیروی انتظامی اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی