[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن: افرادی در جامعه درحال کمرنگ کردن چهره استکبار هستند ، روزنامه شیراز نوین


عصر مهر: پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن گفت: امروز افرادی در جامعه و در کشور ما در حال محو و کم‌رنگ کردن چهره زشت و پلید استکبار هستند، این در حالی است که روایات و قرآن کریم این دشمن را به ما معرفی کرده است و دشمن برای ما شناخته‌شده است.
پدر شهید مصطفی احمدی روشن در جمع بسیجیان شهرستان مهر بیان داشت: امروز بعد از 38سال از انقلاب اسلامی می‌بینیم که دشمنان ما از حماسه حضور در روز 22 بهمن امسال لب به اعتراف گشوده‌اند که این در طول انقلاب اسلامی سابقه نداشته است.
پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: بالاترین و والاترین امتحانی که در مقابل خدای متعال دادیم این بود که از پارهٔ تن خود در راه خدای متعال بگذریم.
احمدی روشن بیان داشت: مردم ما در جنگ 8ساله دفاع مقدس از همه‌چیز خود گذشتند تا رژیم 2500ساله شاهنشاهی را درهم بپیچند و به زباله‌دان تاریخ بسپارند.
وی ادامه داد: ما برای آنکه به انقلاب سلامی برسیم و زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشیم می‌بایست از اسماعیل‌های خود بگذریم و حلقه این زمینه‌سازی را مردم شکل دادند.
پدر شهید احمدی روشن خاطرنشان کرد: در فتنه سال 88 عده‌ای دست از دامن ولایت برداشتند و ولایت را تنها گذاشتند و کار را به‌جایی رساندند که رهبر انقلاب در نماز جمعه معروف چندین بار این عمار سر دادند و آن‌ها تنها گوش دادند.
احمدی روشن ادامه داد: استکبار جهانی 8ماه به فتنه‌گران کمک‌های نقدی و مالی کرد و از آن‌ها حمایت کردند. وی افزود: در فتنه سال 88 مسئله ما تنها یک مسئله داخلی نبود و اگر فتنه گران به ‌نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتقاد داشتند می‌بایست در دهان استکبار می‌زدند. فتنه 8ماه به طول انجامید و مردم در کمتر از چند ساعت این فتنه را خنثی و سرنوشت فتنه گران را تغییر دادند. پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: امروز یک عده‌ای تنها مأموریت دارند که بگویند مردم ما نمی‌توانند. 
وی در پایان صحبت‌های خود اظهار داشت: افرادی که در مقابل رهبری می‌ایستند می‌بایست دهان آن‌ها را با سرب پر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی