[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سخن شهروند، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی راه برون‌رفت از بحران اقتصادی همانا اقتصاد مقاومتی است. همه ارکان مسئولان و جامعه باید برای احقاق این مهم تلاش خود را به کار گیرند.
مسلمی 
 از دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئولان خواهشمندیم تا در روزهای پایانی سال راهکار جدی برای مقابله با گرانی ارز اندیشه کنند. دلالان نباید فرصتی برای به جیب زدن سودهای بادآورده به دست آورند و از مسافرت‌های خارجی مردم به نادرستی کسب درآمد نمایند.
پرویزیان 
 مردم توجه داشته باشند تا در ایام عید نوروز از خرید میوه‌های قاچاق خودداری کنند. باغداران جهرمی امسال محصول خوبی داشته اند و در صورت حمایت مردم آن را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کنند چنانچه کارشناسان تغذیه و بهداشت هم سؤال کنید درمی یابید که بسیاری از آنها از روند تولید و برداشت مناسب و استاندارد برخوردار نیستند و به شیوه‌های قاچاق وارد کشور می‌شوند.
غلامپور 
 طبق وعده‌های قبلی شهرداری قرار بر این بود که فاز دوم پل فلکه معلم در اسفند امسال رونمایی شود. ما ساکنان فرهنگ شهر و همت جنوبی با مشکلات ترافیکی زیادی در این زمینه روبرو هستیم و تقاضا می‌کنیم در روزهای پایانی سال با شبانه روزی نمودن روند ساخت و ساز، این پروژه به بهره برداری برسد. هر روزه مقدار زیادی از زمان و انرژی مردم به دلیل عملیات ساخت و ساز در این مجموعه به هدر می‌رود.
معصومی

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی