[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

نوازنده ایرانی بین‌المللی شد، روزنامه شیراز نوین

مهر: یکی از نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان در آستانه برگزاری سمینار تخصصی درامز به عنوان آرتیست یکی از کمپانی‌های مطرح دنیا معرفی شد.
آشور ظفر مرادیان به عنوان آرتیست کمپانی مطرح «پرل درامز» انتخاب شد. او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خواننده‌های مطرح پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه دارد، از این پس به عنوان هنرمند این برند ژاپنی فعالیت خواهد کرد و نام او در سامانه «پرل» هم درج شده است. وی همچنین عضو هیئت مؤسس و گرداننده ایرانین درامر (معتبر‌ترین نهاد نوازندگی ایرانی در ایران و دنیا) است.
این نوازنده درامز که چندین مدرک بین المللی معتبر نوازندگی و صدابرداری نیز دارد، در مدرسه بین المللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با ٨٧شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است.
ظفر مرادیان به زودی سمینار تخصصی درامزهای پرل را در تهران برگزار خواهد کرد. وی روز بیستم اسفند و از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن سرنا میزبان علاقه‌مندان و نوازندگان ساز درامز خواهد بود و توضیحات و نکات تخصصی درباره این برند و ساز درامز را بیان خواهد کرد.
یازدهمین گردهمایی نوازندگان درامز ایران چندی پیش با عنوان «ایرانین درامر» در سالن سرنا برگزار شد. این برنامه که با یک دقیقه سکوت به احترام آتش نشانان شهید شروع شده بود، با صحبت‌های استاد عین‌الله کیوان‌شکوه ادامه پیدا کرد. سپس علیرضا طباطبایی با گزارشی در مورد ۵سال فعالیت انجمن نوازندگان درامز ایران، برنامه را ادامه داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی