[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

جشنواره ورزش همگانی کارکنان استانداری فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان و هیئت ورزش‌های بومی‌محلی استان فارس، جشنواره ورزش همگانی کارکنان استانداری فارس برگزار شد. مدیرکل امور اداری و مالی استانداری فارس در حاشیه برگزاری این جشنواره با اشاره به تأکید استاندار فارس مبنی بر لزوم فراهم سازی زیرساخت‌های لازم جهت ایجاد نشاط و شادی بین کارکنان استانداری افزود: این جشنواره بر اساس همین دستور دکتررحیمی ‌برگزار شده است.
غلامرضا مهرجویی، ورزش کارکنان را یکی از سرفصل‌های مهم در سیاست‌های حوزه نیروی انسانی استانداری فارس دانست و گفت: ترویج ورزش کارکنان، موجب تقویت نشاط و شادابی میان پرسنل و افزایش کارایی و بهره‌وری آنان می‌شود.
وی یکی دیگر از مزایای برگزاری چنین جشنواره‌ها و توجه به ورزش کارکنان را ایجاد صمیمیت بین پرسنل دانست و افزود: انسان سالم محور توسعه هر کشور است و این سلامت با ورزش تضمین می‌شود.
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری فارس ابراز امیدواری کرد برگزاری این جشنواره الگویی برای دیگر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در جهت توسعه ورزش کارکنان باشد.
گفتنی است در این جشنواره کارکنان استانداری فارس در یک فضای دوستانه و صمیمی ‌در رشته‌های طناب کشی، سوارکاری، تیر و کمان سنتی، دارت و دوچرخه سواری به رقابت پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی