[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

مدیرکل صداوسیمای استان فارس: مستندهای راهیان نور از صداوسیمای فارس پخش می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل صدا و سیمای استان فارس گفت: گروه‌های برنامه‌ساز سیمای فارس با سفر به منطقه عملیاتی مستندهایی از حضور اقشار مختلف مردم در این مناطق تهیه کردند که در ایام نوروز از سیمای فارس پخش می‌شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی صداوسیمای استان فارس سید تقی سهرابی از آمادگی کامل این مرکز برای پوشش کامل رسانه‌ای سفر کاروانیان راهیان نور از سراسر استان خبر داد و اظهار داشت: برنامه‌سازان صدا و سیمای فارس با به تصویر کشیدن دلدادگی مردم قدرشناس استان و کشور در مناطق عملیاتی به مقام شامخ شهدا ادای احترام می‌کند و تلاش دارد با تهیه و تولید برنامه‌های مختلف فداکاری، رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد.
مدیرکل صدا وسیمای فارس گفت: در سال گذشته گروه‌های برنامه‌ساز سیمای فارس با سفر به منطقه عملیاتی مستندهایی از حضور اقشار مختلف مردم در این مناطق تهیه کردند که در ایام نوروز از سیمای فارس پخش می‌شود و امسال نیز این روال ادامه دارد.
وی افزود: همانند سال‌های گذشته مرکز فارس با مراکز خوزستان، آبادان، ایلام و مراکز غرب کشور برای پوشش کامل‌تر مراسم و برنامه‌های مسافران مناطق عملیاتی تعامل و هماهنگی دارد.
سهرابی با اشاره به تولید برنامه‌های ویژه راهیان نور در صدای مرکز فارس اظهار داشت: «مدرسه عشق»با رویکرد بسیج و شهادت به طور مستندگونه به اعزام کاروان دانش‌آموزان بسیجی به مناطق عملیاتی می‌پردازد. برنامه‌هایی که در طول سفر برای دانش‌آموزان بسیجی در نظر گرفته شده است، روایت‌هایی که از طریق راویان در مناطق عملیاتی بازگو می‌شود، معرفی مناطق جنگی، بیان خاطرات و حرف دل دانش آموزان بسیجی از بخش‌های این برنامه است. 
مدیرکل صدا و سیمای فارس تصریح کرد: رادیو فارس همچنین در قالب برنامه‌های تولیدی ساعت گل، شب چراغ، نارنجستان از طریق ارتباط تلفنی با مناطق جنگی، مسئولان و راویان راهیان نور سفر کاروانیان را پوشش و انعکاس می‌دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی