[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۹
  • دوره جدید

توسعه بیمارستان اعصاب و روان در دستورکار قرار گرفت، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس و هیئت همراه، از بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری و بخش‌‌های‌ بستری این مرکز بازدید و برای تکمیل ساخت و ساز و بهینه‌سازی این مرکز درمانی، اعلام آمادگی کرد.
 به گزارش روابط عمومی‌بیمارستان استاد محرری، استاندار فارس به همراه مدیرکل کار و امور اجتماعی، مدیرکل امور اقتصادی و معاونت امور اقتصادی استان به صورت سرزده از بخش‌‌های‌  بستری این بیمارستان، بازدید کرد.
دکتر«عنایت اله رحیمی» در این بازدید، روند خدمات‌رسانی، جزییات وضعیت بیماران و امکانات موجود برای بهبودی و درمان آن‌ها در این بیمارستان را بررسی کرد.
او با بازدید از بخش‌‌های‌ مختلف بیمارستان روانی و با توجه به توضیحات رییس و مدیر این بیمارستان، از نظم و رعایت مسائل بهداشتی در این مرکز درمانی ابراز رضایت کرد و گفت: با توجه به فضای وسیع و مناسب بیمارستان، جا دارد از این مرکز با ساخت فضای فیزیکی مناسب استفاده بهینه‌تری شود.
رییس بیمارستان استاد محرری نیز در این بازدید با بیان این‌که این مرکز درمانی دارای هفده هکتار مساحت است و تا پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی، مرکز کانون کارآموزی تحت‌پوشش سازمان فنی وحرفه‌ای ‌بوده، گفت: بهبود فضای فیزیکی این مرکز درمانی موجب ارتقای کیفی خدمات‌رسانی به بیماران می‌شود.
دکتر«ابوالفضل درانی‌نژاد» ادامه داد: بسیاری از بیماران این بیمارستان، بدون سرپرست بوده که تأمین هزینه‌‌های‌ آنان، به عهده بیمارستان است.
سرپرست مدیریت این بیمارستان نیز درباره بیماران بستری در این مرکز درمانی توضیح داد: بیماران افسرده، اختلالات شخصیتی، وسواس‌‌های‌ عملی و فکری، اختلالات خلقی و اضطراب وابسته به مواد، از جمله بیماران بستری در این بیمارستان هستند.
«روح‌اله عبدلی» افزود: این بیمارستان، علاوه بر بیماران استان فارس، بیماران استان‌‌های‌ همجوار مانند بوشهر، کهگیلویه‌وبویراحمد و هرمزگان را نیز، تحت پوشش داشته و به عنوان یک بیمارستان تک تخصصی منطقه‌ای‌ محسوب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی