[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

بیمارستان‌‌های‌ بالای ۷۰ درصد پیشرفت در اولویت تکمیل قرار دارند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: بیمارستان‌‌هایی که عملیات اجرایی آن‌ها بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است در اولویت ساخت هستند. به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله‌رحیمی‌در نشست با معاون وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز با اشاره به توانمندی استان فارس در پزشکی اظهار کرد: استان فارس از توانمندی‌‌های‌ زیادی در حوزه علوم پزشکی برخوردار است. وی درخصوص سابقه تاریخی شیراز در حوزه پزشکی خاطر نشان کرد: سابقه تاریخی که در این حوزه وجود دارد باعث شده بیمارانی از سطح استان، ملی و بین‌المللی به شیراز مراجعه کنند. استاندار فارس با اشاره به توریسم‌درمانی در میان کشورهای حوزه خلیج فارس تأکید کرد: ما در زمینه توریسم‌درمانی در چند مدت گذشته در میان کشور‌‌های‌  حوزه خلیج فارس رشد بسیار خوبی داشته‌ایم.
رحیمی‌درباره توانمندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز یادآور شد: علاوه بر توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز که به عنوان قطب علمی‌جنوب کشور همیشه مطرح بوده و قطعاً رسیدگی به  کاستی‌‌هایی که در گذشت زمان ایجاد شده است، انتظار می‌رود وزارت بهداشت در این زمینه حرکت‌‌های‌ رو به رشدی داشته‌باشدتا ما بتوانیم نیازمندی‌ها را پوشش دهیم. وی یاد آور شد : مراکز درمانی و بیمارستان‌ها طی چند سال گذشته رشد خوبی در زمینه تجهیزات پزشکی و خدمات سلامت داشته‌اند.
استاندار فارس اظهار کرد: درخواستمان این است که ساخت بیمارستان‌‌هایی که در دست ساخت هستند سرعت پیدا کند و اولویت ما بر این است که پروژه‌‌های‌ درمانی بالای ۷۰ درصد را سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی