[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

درودچی مدیرکل پزشکی قانونی فارس شد، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی‌ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های سعید غلام‌زاده مدیرکل پیشین پزشکی قانونی استان فارس، علیرضا درودچی به عنوان مدیرکل جدید این مجموعه معرفی شد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، رئیس کل دادگستری فارس یکشنبه ٢٠ مرداد در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پزشکی قانونی استان، به جایگاه و قدمت پزشکی قانونی از زمان فراعنه مصر اشاره و بیان کرد: نظرات افراد فعال در این حوزه برای دادسراها و پلیس راهگشاست. حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی با بیان این‌که نظرات به موقع در پرونده‌های جنابی بسیار اهمیت دارد، ارتقای جایگاه پزشکی قانونی فارس در کشور را از شاخص‌های مدیرکل سابق این اداره‌کل دانست و خواستار حفظ این رتبه توسط مدیرکل جدید شد.
وی با تأکید بر این‌که این اداره‌کل جای انسان‌های شایسته است، گفت: باید حساس‌ترین و باسوادترین افراد در این جایگاه قرار گیرند. رئیس کل دادگستری فارس خواستار تعامل و هماهنگی مدیرکل جدید پزشکی قانونی فارس با معاونت پیشگیری دادگستری استان شد و افزود: برنامه‌های تحولی در این اداره‌کل در دستور کار قرار گیرد.
موسوی با تأکید بر جدی گرفتن مقوله آموزش در پزشکی قانونی فارس، خاطرنشان کرد: مردم‌داری و خوش‌برخوردی اولویت فعالیت در این اداره‌کل باشد.
وی همچنین خواستار مقابله با افرادی که فاسد هستند، شد و گفت: نیروی جوان و متدین کم نداریم، لذا سالم‌ترین نیروها در بخش‌های مختلف این اداره‌کل به کار گرفته شوند. 
موسوی با اشاره به رضایت ٩٠ درصدی مردم از پرسنل پزشکی قانونی فارس، عنوان کرد: توقع افزایش١٠٠درصدی رضایت‌مندی مردم از این اداره‌کل داریم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی