[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

کمیته‌ای با هدف پیگیری مشکلات بازنشستگان استان تشکیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آن‌ها است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضاقاسم‌پور در جلسه ستاد استانی بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان که با حضور تعدادی از مدیران کل و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان و کانون‌های بازنشستگی همچنین سرپرست صندوق بازنشستگی استان فارس برگزار شد، افزود: روز ۲۵ ذی‌الحجه( ۵ شهریور ماه) که مقارن با هفته دولت نیز است  به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است.
وی با تأکید بر اهمیت گرامی‌داشت جایگاه بازنشستگان به عنوان گنجینه‌های گرانبها در هر سازمان، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان در شأن بازنشستگان از آن‌ها تجلیل کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس بیان کرد: علاوه بر تجلیل و تکریم بازنشستگان در هر دستگاه اجرایی همایشی استانی نیز از سوی صندوق بازنشستگان  برگزار و از بازنشستگان نمونه استان تجلیل می‌شود.
وی همچنین بر لزوم‌ تشکیل کمیته‌ای به منظور پیگیری مشکلات بازنشستگان در طول سال تأکید کرد و افزود: این کمیته با ریاست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری تشکیل می‌شود؛ چرا که رسیدگی به مشکلات بازنشستگان نباید به یک روز خاص محدود شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس همچنین از پیگیری صندوق بازنشستگی استان برای برگزاری ورزش‌های همگانی خبر داد.
وی تأکید کرد: تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آن‌ها است. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خاطرنشان کرد: تجارب ارزشمند بازنشستگان باید در راستای توسعه استان به کار گرفته شود. وی از دستگاه‌های اجرایی خواست در تکریم بازنشستگان کوتاهی نکنند چرا که این افراد سال‌ها در جهت آرامش و امنیت، اقتصادی و اجتماعی در عرصه‌های مختلف تلاش و کوشش کرده‌اند‌. قاسم‌پور با اشاره به این‌که  ۲۵ ذی‌الحجه روز تکریم جایگاه خانواده نیز است، اظهار کرد: بی‌تردید تدوین برنامه‌هایی که پیروی از شیوه زندگی بزرگانی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت علی(ع) را ترویج کند گام‌ مؤثری در جهت استحکام بنیان خانواده خواهد بود. وی خانواده را نهادی مهم و اثرگذار در جامعه دانست و تأکید کرد: نقش خانواده در تربیت فرزندان غیر قابل انکار است به گونه‌ای که از خانواده به عنوان مدرسه اول نام برده می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی