[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

درآمد دانشگاه صرف پرداخت حقوق می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر بهداشت با اشاره به ۱۸ پروژه بیمارستانی در فارس گفت: برای این پروژه‌ها بیش از دو هزار ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است. به گزارش خبرنگار مهر، کامل تقوی‌نژاد در نشست با استاندار فارس در خصوص پروژه‌‌های‌ بهداشتی در استان فارس بیان کرد: در استان فارس ۳۰۳ پروژه بهداشتی در حال ساخت است که تعداد عمده‌ای ‌از این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و تعداد کمی ‌از پروژه‌ها باقی مانده است.
وی ادامه داد:  سهم وزارت بهداشت در زمینه پروژه‌‌های‌ بهداشتی پرداخت شده است و استانداری ۴۳ میلیارد تومان تعهد دارد که بیش از ۱۴ میلیارد پرداخت شده است.
تقوی‌نژاد در خصوص تعداد پروژه‌‌های‌  بیمارستانی در استان فارس اظهار کرد : در استان فارس ۱۸ پروژه بیمارستانی داریم و بالغ بر سه‌هزار ۶۲۳ تخت و قریب بر ۳۰۰ هزار متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد درحال ساخت هستند.
وی ادامه داد : برای پروژه‌ها بیش از دو هزار ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم داریم.
معاون وزیر بهداشت در خصوص پروژه‌‌های‌ در حال ساخت تصریح کرد: این پروژه‌ها عمدتاً بسترساز برای پزشک خانواده است.
وی در خصوص اعتبارات سال گذشته یاد آور شد: در سال گذشته مجموعاً بالغ بر دو هزار ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات وزارت بهداشت در دانشگاه‌‌های‌  مختلف کسر شد اما گزارشاتی که دریافت شده صرفاً ۲۵۰ میلیارد تومان این منابع در اختیار دانشگاه قرار داده‌ایم.
معاون وزیر بهداشت در خصوص بیمارستان‌‌هایی که در شیراز در حال ساخت هستند، تصریح کرد: بیمارستان‌‌هایی که در شیراز در حال احداث می‌باشند ما با مساعدت و توجه ویژه استاندار نیاز داریم.
تقوی‌نژاد در خصوص پرداخت حق الزحمه پرسنل دانشگاه‌ها یاد آورشد: در دو الی سه ماه گذشته حق‌الزحمه پرسنل دانشگاه را دکتر نوبخت پرداخت کردند.
وی افزود: بخش عمده درآمد‌‌های‌  اختصاصی دانشگاه‌ها برای پرداخت حق‌الزحمه پرسنل و اساتید پرداخت می‌شود.
معاون وزیر بهداشت با اشاره به سفر وزیر بهداشت به شیراز یاد آور شد: در شهریور وزیر بهداشت برای افتتاح چندین پروژه بهداشتی وارد شیراز می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی