[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

گل‌محمدی این ستاره استقلالی را می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

هافبک ملی‌پوش کشورمان برای مذاکرات نهایی با شهر خودرو به مشهد می‌رود. امید ابراهیمی، ‌هافبک ملی‌پوش کشورمان که چندی پیش اعلام شد در برنامه‌های فصل آینده الاهلی قطر جایی ندارد، در طول چند روز اخیر صحبت‌هایی با چند تیم لیگ برتری برای بازگشت به فوتبال ایران داشته و به نظر می‌رسد ماجرای پیوستنش به شهر خودرو جدی‌تر از سایرین باشد. در همین راستا خبر می‌رسد ابراهیمی‌ سفری به مشهد خواهد داشت و با مدیران باشگاه شهر خودرو مذاکرات نهایی خود را انجام می‌دهد تا در صورت توافق، قرارداد همکاری میان طرفین امضا شود. ابراهیمی ‌دوست داشت در صورت امکان در بازگشت به لیگ برتر در استقلال یا سپاهان فوتبالش را دنبال کند؛ ولی این دو تیم در پست او به بازیکن جدید نیازی ندارند و به همین خاطر، شانس شهر خودرو برای جذب او بالا رفت.
گفته می‌شود مهدی رحمتی، کاپیتان سابق استقلال و دروازه‌بان شهر خودرو که رابطه خوبی با ابراهیمی ‌دارد، در متقاعد کردن او برای پیوستن به این تیم نقش مؤثری داشته است.
در صورتی که این انتقال انجام شود، شهر خودرو در فصل جدید با وجود بازیکنانی مثل رحمتی،‌ سروش رفعیی و امید ابراهیمی ‌به یکی از تیم‌های پرمهره لیگ برتر تبدیل خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی