[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

این شاهکار هنری را منهدم کنید، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: سال‌هاست وقتی به مجموعه بزرگ باشگاه فرهنگی ورزشی برق شیراز وارد می‌شویم، با چیزی روبرو می‌شویم که روانمان را آزار می‌دهد. مجسمه‌ای بسیار زشت که مثلاً نمایانگر نمادهای شهر شیراز و باشگاه قدیمی‌اش است؛ اما به قدری بد ساخته شده که نمی‌توان به سادگی آن را بیان کرد.
علاوه بر کسانی که به صورت حضوری این مجسمه را تماشا کرده و مراتب تأسف و تمسخرشان را بیان کرده‌اند، تصاویر این اثر بارها در فضای مجازی هم دست به دست و در سراسر کشور با واکنش‌های منفی مواجه شده است. اما معلوم نیست در نگه داشتن این بنای بدشکل (که قطعاً هزینه زیادی هم صرف ساختنش نشده) چه اصراری وجود دارد. 
تصاویر گویاست! در ساخت این تندیس سعی شده از عناصری چون نشان و نام باشگاه برق شیراز، رنگ نارنجی، دوتن از بزرگان تاریخ این تیم (غلام پیروانی و ستار زارع با بازوبند کاپیتانی‌اش) و همچنین توپ فوتبال و آرامگاه حافظیه استفاده شود؛ اما یکایک این عناصر به قدری بد طراحی شده‌اند که به  ‌ یک شوخی ناجور بیشتر شبیه‌اند.
ضمن ابراز امیدواری به اقدام عاجل مدیریت باشگاه برق شیراز برای برداشتن این مجسمه، شما را با تماشای این تصاویر دلخراش تنها می‌گذاریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی