[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

جهانگیری: رابطه رئیس جمهور و رهبری در بهترین حالت است، روزنامه شیراز نوین

انتخاب: معاون اول رئیس جمهوری با انتقاد از کسانی که می‌گویند رئیس جمهوری در مقابل فلان مطلب رهبر معظم انقلاب ایستادگی کرده یا انجام نداده است، گفت: بهترین رابطه بین رهبری و رئیس جمهوری وجود دارد.
اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در همایش ملی مشاورین ایثارگران دستگاه‌های اجرایی که در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا(ع) برگزار شد، افزود: وقتی می‌شنوم که کسی در جایی می‌گوید دولت یا رئیس جمهور در مقابل فلان مطلب رهبری ایستادگی کرده یا انجام نداده، واقعاً به عنوان یک انسان غصه دار می‌شوم که چرا چنین حرف‌هایی گفته می‌شود.
وی ادامه داد: کشور در مقطع فعلی با مسائل مهمی هم در سطح جهانی، هم در سطح منطقه‌ای و هم در داخل روبه‌رو است.
معاون اول رئیس جمهوری یادآور شد: یکی از حرف‌های اساسی دولت تدبیر و امید این بود که کشور وارد یک دورانی از مشکلات سیاست خارجی، داخلی، مسایل اقتصادی و سیاسی روبه‌رو شده است که نیازمند تدبیر جدی برای عبور از آن است.
جهانگیری اضافه کرد: کشور حداقل در 5 تا 6مورد از جمله در زمینه بیکاری، محیط زیست، نظام بانکی، بودجه دولت و منابع آب با چالش‌های بزرگ روبه‌رو است که عبور از این چالش‌ها و حل مشکلات نیازمند اراده، انسجام و عزم ملی است. وی با بیان اینکه کشور برای عبور از چالش‌ها نیازمند این است که همه سطوح در یک جهت قرار بگیرد، اظهار کرد: فهم دولت بر این بوده است که برای پیشرفت این امور جز با یک انسجام بزرگ ملی تحت هدایت رهبری امکان پذیر نیست.معاون اول رئیس جمهوری با یادآوری این مطلب که ما می‌توانیم بر همه چالش‌ها غلبه کنیم و به نحو مطلوب آن را پشت سر بگذاریم و برای آن هم برنامه و طرح وجود دارد، گفت: نظام مدیریت کشور به فضل الهی بعد از 38سال از تدبیر، فکر و برنامه‌های مستحکمی برای عبور از چالش‌ها برخودار است اما پیش نیاز آن یک انسجام ملی است. جهانگیری تأکید کرد: ما راهی جز این نداریم که عقلاً، شرعاً، اخلاقاً و منطقاً همه مسئولان و نیروهای مؤثر کشور، همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی در یک انسجام کامل تحت رهبری رهبر معظم انقلاب در کنار هم قرار بگیرند که بتوانیم کشور را از این چالش‌ها عبور دهیم و ان شاءالله عبور خواهیم داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی