[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

کاهش مددجو با تکیه بر توانمندسازی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی ‌در دیدار با مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به عزم دولت در راستای بهبود شاخص‌های معیشتی از جمله ایجاد اشتغال، فعالیت‌های کمیته امداد را در زمینه تحقق این اهداف مؤثر دانست.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور و تنگناهایی که به وجود آمده است، تلاش‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) را به ویژه در روستاها و مجموعه محرومان اثرگذار و ماندگار دانست و عنوان کرد: امیدواریم با ادامه روند توانمندسازی مددجویان شاهد کاهش تعداد افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی باشیم.
 وی اقدامات انجام شده در شهرستان خرامه را نمونه‌ای از تلاش دستگا‌ها و نهادها برای بهبود شاخص‌های معیشتی در استان فارس معرفی کرد و افزود: نرخ بیکاری در شهرستان خرامه از ۳۰ درصد در سال ۹۲ به ۱۰ درصد کاهش یافته است.
دکتر رحیمی‌ تأکید کرد: به‌عنوان‌ نماینده دولت در استان فارس همواره تلاش کرده‌ایم‌ در حد توان و مقدورات با کمیته امداد همکاری کنیم.
استاندار فارس همچنین به اقدامات درخور توجهی که در راستای تأمین مسکن محرومان انجام شده نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش کرده‌ایم خیرین و دستگاه‌ها و نهادها در کنار هم به تحقق این‌ امر کمک کنند.
وی یادآور شد: در همین راستا تفاهم نامه‌ای به منظور احداث ۲۸۰۰ واحد مسکن محرومان در فارس ما بین استانداری فارس و کمیته امداد منعقد شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی