[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

در فارس ٣٥ هزار واحد مسکونی ساخته می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی فارس، ساخت مسکن‌های برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن فارس در صدرا آغاز شد. استاندار فارس در مراسم آغاز ساخت این واحد‌ها گفت: در کشور ٤٠٠ هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن ساخته خواهد شد که سهم فارس حدود ٣٥ هزار واحد است. دکتر رحیمی‌با بیان این که این واحد‌ها در کلانشهرها، شهر‌های زیر ١٠٠ هزار نفر، شهر‌های جدید و شهر‌های زیر ٢٥ هزار نفر جمعیت ساخته می‌شود، افزود: این واحد‌ها به افراد کم درآمد، خانه اولی‌ها و افرادی که ٥ سال در محل خدمت خود ساکن هستند، تعلق می‌گیرد.
وی گفت: بانک مسکن برای هر واحد ٨٠ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته است و مدت باز پرداخت آن با احتساب زمان ساخت ١٢ ساله خواهد بود. استاندار فارس افزود: این واحد‌ها ٢ ساله ساخته می‌شود و در ساخت آن‌ها از تجارب پیمانکاران با تجربه و اهل فن استفاده می‌شود تا مسکن مناسب و در شأن مردم ساخته و عرضه شود. پس از پیشرفت ۲۰ درصدی ساخت این واحدها، فراخوان ثبت‌نام و واگذاری آن‌ها منتشر می‌شود.
دکتر رحیمی‌خاطر نشان ساخت: دربافت فرسوده نیز سهمی‌دیده شد که 3385 مورد تسهیلات داده می‌شود، در کلانشهر 50میلیون تومان و در شهرهای دیگر 40 میلیون تومان که خود فرصتی جهت باز آفرینی بافت‌‌های‌ فرسوده می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی