[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

تکلیف پزشکی قانونی مُهر مشخص شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده عالی دولت در شهرستان مُهر از برخی دخالت‌های ناصواب در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان گلایه و ادعا کرد که برخی افراد حوزه سلامت را وجه‌المصالحه خود قرار داده‌اند. به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید محمد موسوی عصر یکشنبه 17شهریور در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهر، گفت: عده‌ای کمر بسته‌‌‌اند ‌و قصد دارندحوزه بهداشت و درمان شهرستان را وجه المصالحه مسائل شخصی خود قرار دهند.
فرماندار شهرستان مهر، افزود: بسیار متأسفم که شاهد چنین حرکاتی در حوزه‌ای ‌حساس هستیم که به سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد. رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهر، خاطرنشان کرد: هشدار می‌دهم با مسائل بهداشت و درمان مردم بازی نکنید، هرگونه اقدام مخربی درحوزه سلامت مردم قابل‌اغماض و چشم‌پوشی نیست. وی در ادامه از عدم‌حضور برخی از مدیران در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان، گفت: بحث سلامت و امنیت روانی جامعه اهمیت بالایی دارد و مدیران اداراتی که به این کارگروه دعوت می‌شوند باید با همراهی کارشناسان در جلسه حضور پیدا کنند درغیر این صورت اخطار کتبی دریافت خواهند کرد. نماینده عالی دولت در بخش دیگری از سخنانش ضمن ابراز گلایه از استقرار پزشکی قانونی در مرکز شهرستان گفت: متأسفانه در شهرستان فقط به صورت اسمی پزشکی قانونی داریم، عدم استقرار پزشکی قانونی در مرکز شهرستان مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است، لذا از مسئولان مربوطه در استان می‌خواهیم تکلیف پزشکی قانونی را مشخص کنند در غیر این صورت خود پاسخگوی مردم باشند.
در ادامه جلسه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و جهادکشاورزی گزارشی از آمار تصادفات، خودکشی‌ها‌ و کشت و تولید محصولات ارگانیک در شهرستان مهر ارائه دادند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی