[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

احترام سرلوحه رفتار با سربازان باشد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس گفت: احترام و محبت واقعی ایجاد کننده رابطه برادرانه و اعتماد متقابل بین سربازان و مسئولان است، تجربه‌ای گرانبها که در سپاه پاسداران شاهد آن هستیم.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از تنویر، سردار بوعلی در مراسم روز سرباز که با حضور مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر برگزار شد، گفت: سربازان از ارکان اصلی تشکیلات و ساختار نیروهای مسلح کشور هستند.
او ادامه داد: دوره خدمت وظیفه عمومی یک دوره آموزشی، تربیتی و تجربه‌اندوزی برای جوانان است و نسل آینده کشور را برای پذیرفتن مسئولیت‌های‌مهم در زندگی شخصی و اجتماعی آماده‌ می‌کند.
بوعلی با بیان اینکه جوانان در دوره مقدس خدمت سربازی مسئولیت‌پذیری، مدیریت بهینه امور شخصی و سازمانی و نظم در کارها را تمرین‌ می‌کنند، گفت: دوره‌های‌آموزشی، عقیدتی و تربیتی متنوعی برای بالابردن سطح معلومات دینی و مهارت‌های‌ جوانان سرباز در نهاد سپاه پیش‌بینی و برگزار‌ می‌شود و انجام خدمت وظیفه در این نهاد بهترین فرصت برای جوانان در راستای خودسازی معنوی است. جانشین فرماندهی سپاه فجر خطاب به جوانان سرباز با بیان اینکه احترام به پدر و مادر رمز پیشرفت و موفقیت در زندگی است، گفت: یکی از ویژگی‌های ‌افرادی که ‌می‌توان در امور مختلف به آن‌ها ‌اعتماد کرد در نظر گرفتن کمیت و کیفیت احترام ایشان به والدینشان است.
بوعلی با بیان اینکه متولیان امور سربازان در نیروهای مسلح کشور همواره «احترام و محبت واقعی» را سرلوحه رفتارشان قرار دهند، گفت: احترام و محبت واقعی یک رابطه برادرانه و اعتماد متقابل را بین سربازان و مسئولان به وجود خواهد آورد و این صمیمیت و برادری تجربه گرانبهایی است که ما در سپاه شاهد آن هستیم.
در این مراسم از سربازان نمونه سپاه فجر استان فارس تجلیل و 20 جایزه ویژه از طرف جانشین فرماندهی سپاه فجر به سربازان اهدا شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی