[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

امید ایران در سبد چهار قرعه‌کشی مقدماتی المپیک!، روزنامه شیراز نوین

مراسم قرعه کشی رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا امروز در بانکوک برگزار خواهد شد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره نوشت: با انجام قرعه کشی این رقابت‌ها 16 تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را خواهند شناخت. این مسابقات از 8 تا 26 ژانویه در بانکوک برگزار خواهد شد. اهمیت ویژه رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا از این جهت است که سه تیم برتر به همراه ژاپن، نمایندگان قاره آسیا در المپیک 2020 توکیو را تشکیل خواهند داد. تیم ها در این رقابت ها در 4 گروه به رقابت خواهند پرداخت. مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها روز پنجشنبه از ساعت 15 به وقت محلی در بانکوک برگزار می‌شود.
قطر، بحرین، عراق، امارات، اردن، ازبکستان، کره شمالی، کره جنوبی، ژاپن، چین، ویتنام، استرالیا، ایران، سوریه، عربستان و تایلند 16 تیم حاضر در این مرحله هستند.
گفتنی است تیم امید ایران در سید چهار قرعه کشی بازی ها قرار می‌گیرد. به این خاطر که تیم امید دو سال قبل در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در بیشکک در مصاف با قرقیزستان دو بر یک پیروز شد اما به عمان دو بر صفر باخت و نتوانست به مرحله نهایی بازی ها صعود کند. البته تیم امید ایران با بازیکنان جوانان در این بازی ها حاضر شده بود و در گام آخر یحیی گل محمدی و علیرضا منصوریان به تیم امید بازیکن ندادند و تیم امید البته از 4 بازیکن زیر 23 سال هم در این بازی‌ها بهره برد. صادق محرمی، علی قلی زاده، میلاد سرلک و سینا مریدی چهار بازیکنی بودند که در این بازی ها تیم جوانان را همراهی کردند.
امید ایران دهه های متمادی است که از راهیابی به المپیک باز می‌ماند و این در حالی است که گفته می‌شود شاید این دوره آخرین دوره حضور فوتبال در المپیک باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی