[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

حصارها برابر اراده سپاه کارایی ندارد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه امروز حصارها برابر اراده سپاه اعتبار و کارایی ندارند، گفت: سپاه هیمنه بزرگترین و مجهزترین ارتش دنیا یعنی ارتش آمریکا را شکست و پوشالی بودن آن را به جهانیان نشان داد.
به گزارش  ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان سپاه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان پرچمدار عزت مسلمین یاد کرد و اظهار داشت: این نهاد انقلابی و مردمی به اعتبار هویت و پیشینه تاریخی و انقلابی خود ، از پایبندی به ارزش‌ها و آرمان‌های‌دینی و اخلاقی فاصله نگرفته و روز به روز باید به تقویت و تعمیق رفتار دینی و ارزش مدار بیاندیشد. وی شهدا را الگوها و اسوه‌های‌ واقعی و مجسم پایداری توصیف و با تأکید بر ضرورت اهتمام به آموزه‌های‌ هشت سال دفاع مقدس به عنوان گنجی بی‌بدیل اظهار کرد: فرماندهان و کارکنان سپاه دارای منهج مدیریتی و رفتاری معین هستند که عمل مقدس، خطرپذیری و جهاد مستمر از جمله شاخص‌ها‌و معرف‌های‌آن است.
سرلشکر سلیمانی شهیدان همت، باکری، خرازی، باقری، زین‌الدین و کاظمی را از جمله تربیت‌یافتگان مکتب ولایت فقیه و سپاه برشمرد و خاطرنشان کرد: سپاه به برکت این سرمایه‌های‌جاودانه و برخورداری از خیل عظیم شهدای زنده و پاسدارانی متدین و متعصب به دین و آموزه‌های‌عاشورا و تاسوعای حسینی، خود را فراتر از هر جریان و جناح سیاسی جلودار پاسداری از انقلاب ‌می‌داند.
وی در ادامه تصریح کرد: سپاه به برکت هوشمندی و هوشیاری و پشتوانه مردمی و تبعیت از ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی طی 40 سال گذشته از متن بحران‌ها‌ی سخت و تاریک فراروی انقلاب اسلامی با سربلندی و عزت عبور کرده و فرصت‌های‌مهم و بزرگی را برای پیش روندگی انقلاب و پیشرفت کشور ایجاد کرده است.
سرلشکر سلیمانی در ادامه با تبیین وضعیت جاری منطقه و تحولات راهبردی و اعجاز گون جبهه مقاومت و ضد صهیونیستی و تاثیرات آن در معادلات آینده اظهار کرد:  راه غلبه بر دشمنان هموار شده است ، اما پیوسته باید با حکمت عمل کنیم؛ همان گونه که طی ۲۰ سال اخیر با استراتژی و راهبرد‌های‌متنوع دشمن را زمین‌گیر و وادار به شکست کرده‌ایم. فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان با تأکید براینکه امروز حصارها برابر اراده سپاه اعتبار و کارایی ندارند، گفت: سپاه هیمنه بزرگترین و مجهزترین ارتش دنیا یعنی ارتش آمریکا را شکست و پوشالی بودن آن را به جهانیان نشان داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی