[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

جمشید غدیری، سرمربی برق شیراز: برای صعود باید برنامه‌محور باشیم، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: طی یکی دو هفته اخیر شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه چند بازیکن تیم برق شیراز که در یکی دو ماه اخیر مشغول تمرین با این تیم بوده اند، به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شده و به تیم دیگری پیوسته اند. نام تیم پرسپولیس گناوه با سرمربیگری علی اصغر کلانتری به عنوان مقصد آن بازیکنان، به حساسیت‌ها دامن زد. اما صحبت‌های سرمربی برقی‌ها نشان می‌دهد که پیازداغ شایعات بیش از حد زیاد شده: تنها یک بازیکن بود که دو ماه با ما تمرین کرده بود؛ اما قراردادی با ما امضا نکرده بود. او بدون هماهنگی ما به گناوه رفت. آقای کلانتری هم بنده خدا به ما زنگ زد و گفت یک بازیکن شما به تیم ما آمده. ما به ایشان گفتیم این بازیکن با ما قرارداد نداشته و حضورش در تیم شما اشکالی ندارد. 
جمشید غدیری افزود: یک بازیکن دیگر هم بود که با ما تمرین می‌کرد و قرارداد هم داشت. ایشان هم به گناوه رفته بود؛ اما آقای کلانتری به او اجازه تمرین در تیمش را نداد. به او گفت چون قرارداد داری باید برگردی. تمام مسئله همین بود.
غدیری در مورد آخرین وضعیت تیمش گفت: تمرینات ما هر روز به صورت مداوم در حال پیگیری‌ست. دو سه بازیکن از خوزستان گرفته‌ایم، دو سه جای دیگر هم مشکل داریم. بازی‌ها هم از برج 9 شروع می‌شود و ما تیم را برای صعود بسته ایم. ما تمام ظرفیت‌های شیراز را جمع کرده ایم. البته بد موقعی از فصل نقل و انتقالات بود؛ چون بازیکن‌ها راهی تیم‌های بیرون از استان شده بودند و برخی هم به فجر و قشقایی پیوسته بودند. با این حال، آن تعداد بازیکنی که باقی مانده بود را جذب کردیم و تا 10-15 روز دیگر هم لیست نهایی را اعلام می‌کنیم.
سرمربی برق شیراز ادامه داد: با توجه به اینکه استراتژی و هدف باشگاه را مدیر باشگاه تعیین می‌کند، ما باید از لیگ 3 به لیگ 2 صعود کنیم و برای این کار امکانات و ابزاری نیاز داریم که تا به حال مدیریت باشگاه بیشترین همکاری را داشته و بهترین شرایط را فراهم کرده است. فکر می‌کنم هیچ مانعی در راه صعود ما قرار ندارد. همه اتفاقات مربوط به خودمان را پیش بینی کرده ایم و بقیه‌اش دست خداست. اگر اتفاقات عجیبی و غریبی نیفتد، راه ما برای صعود هموار است.
وی در پایان گفت: آقای شیروانی نگران برخی شایعات و حواشی دور و بر تیم بود؛ اما من به ایشان گفتم نگران نباش. ما نباید وارد حاشیه شویم و باید فقط برنامه محور باشیم و دست آنهایی هم که می‌خواهند از بیرون به ما آسیب بزنند را کوتاه کنیم. ما نه با دلال ارتباط داریم نه با هیچ شخص ناسالم دیگری. با پیشکسوتان باشگاه هم ارتباط خوبی داریم و آقای پیروانی هم آرزویشان موفقیت باشگاه برق است. ما سعی کرده ایم از وجود برخی پیشکسوتان خوش‌نام هم استفاده کنیم و با آقایان حسین زاده و رحمت‌آمیز داریم کار می‌کنیم و در تلاشیم آقای شکاری را هم راضی کنیم تا به عنوان مدیر فنی یا مدیر باشگاه با ما همکاری کنند. ما از هر کسی که می‌تواند کمک کند، دست یاری طلب می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی