[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

آماده واگذاری زمین و احداث ساختمان پلیس آگاهی هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: شرکت عمران آمادگی واگذاری یک قطعه زمین با کاربری انتظامی جهت احداث و استقرار اداره آگاهی در شهر جدید صدرا به صورت رایگان را دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، به مناسبت هفته ناجا خلیل حاجی پور و تنی چند از مدیران شرکت عمران با فرماندهان و پرسنل کلانتری‌های‌28 و 29 شهر جدید صدرا و اداره پلیس راهور این شهر دیدار نمودند.
حاجی‌پور ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی وتشکر و قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی سبزپوشان نیروی مقتدر انتظامی به جهت برقراری نظم و امنیت اظهار داشت: هفته ناجا بهانه‌ایست برای پاسداشت آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با از خودگذشتگی، جان خود را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.
وی افزود: مجموعه نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان خط مقدم تأمین امنیت جامعه، مال و ناموس مردم قرار داشته و نقش مهمی در برقراری آسایش و آرامش جامعه دارند. نقش مهمی به عهده دارد. در این بازدید مسئولان کلانتری‌های‌شهر صدرا ضمن تشکر از حضور مدیران شرکت عمران در کلانتری به ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی و پرسنل زحمتکش آن نیرو در صدرا و مشکلات فرا روی آنها پرداختند. مدیر عامل شرکت عمران  با بررسی مشکلات انتظامی صدرا، خبر داد: شرکت عمران آمادگی این را دارد که در صورت صلاح دید فرماندهی نیروی انتظامی کل استان فارس یک قطعه زمین با کاربری اداری- انتظامی به صورت رایگان جهت احداث و استقرار اداره آگاهی در شهر صدرا در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد. حاجی‌پور همچنین قول مساعدت داد و افزود: در صورت تصویب و انجام مراحل اداری واگذاری زمین توسط نیروی انتظامی استان، شرکت عمران جدا از واگذاری رایگان زمین؛ 50 درصد از هزینه‌های ‌ساخت را نیز بر عهده خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی