[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۳
  • دوره جدید

اجرای برنامه «بوم» در تمام مدارس دوره دوم ابتدایی فارس، روزنامه شیراز نوین

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس از اجرای برنامه ویژه مدرسه «بوم» در تمام مدارس دوره دوم ابتدایی استان خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدفیاض‌پور در جلسه قطبی هم‌اندیشی معاونان و کارشناسان آموزش ابتدایی جنوب فارس که  به میزبانی لارستان برگزار شد، گفت: در راستای سیاست مدرسه‌محوری و با توجه به الزام اسناد بالا دستی و تأکید معاونت آموزش ابتدایی وزارت متبوع مبنی بر اختصاص زمانی از برنامه آموزش مدارس به برنامه‌های ویژه و بومی مدارس، این برنامه در سال‌جاری برای تمام مدارس دوره دوم اجرا خواهد شد.
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس ضمن تأکید بر لزوم کیفیت بخشی و نظارت بر برنامه‌های اجرایی حوزه و ساماندهی نیروهای جدیدالورود، گفت: اجرای طرح مدرسه بوم گامی در جهت اجرایی کردن سند تحول بنیادین است و امیدواریم با اجرای این برنامه گام مؤثری در جهت تحقق اهداف این سند برداشته شود.
فیاض‌پور آموزش استقبال مدیران از اجرای این طرح در مدارس را مثبت ارزیابی کرد و افزود: از آن جا که اجرای چنین برنامه‌هایی بر اساس شرایط و مقتضیات هر مدرسه تعیین می‌شود و مدیران در انتخاب بخشی از مواد درسی در طول سال تحصیلی مشارکت دارند،  با استقبال مدیران و معلمان روبرو شده‌است.
به گزارش ایسنا، در قالب برنامه ویژه مدرسه «بوم»، هفته‌ای دو ساعت و به مدت ۶۰ ساعت در طول سال تحصیلی به برنامه‌های ابتکاری که هر آموزشگاه برای خود برنامه‌ریزی می‌کند، پرداخته می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی