[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

استراتژی دولت و تأکید استاندار شتاب بخشیدن به روند توسعه در کازرون است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: استراتژی دولت و تأکید استاندار فارس، شتاب بخشیدن به روند توسعه در کازرون است.
حیدرعلی کامیاب که پیش از ظهر سه شنبه 16مهرماه در مراسم کلنگ‌زنی عملیات احداث خانه جوان شهرستان کازرون سخن می‌گفت، با اشاره به مأموریت ویژه استاندار فارس به وی در خصوص بررسی شرایط توسعه بیش از پیش زیرساخت‌های ورزشی در این شهرستان گفت: دستور و توصیه اکید استاندار فراهم سازی شرایط ساخت یک مجموعه ورزشی با زمین چمن فوتبال و سکوی تماشاچی با رعایت ضوابط استاندارد جهت میزبانی و برگزاری مسابقات کشوری و لیگ است.
وی با بیان اینکه امروز به عنوان سفیر استاندار فارس در میان مردم فهیم و جوانان پرانرژی کازرون حضور یافته ام تا نوید روزهای بهتری را برای کازرون به مردم این شهرستان دهم، افزود: در کنار کلنگ‌زنی پروژه خانه جوان کازرون، 12 زمین  از 18 زمین چمن مینی فوتبال که سال گذشته کلنگ احداث آن به زمین خورد نیز در شرف افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس بهره برداری از این پروژه‌های ورزشی، بهره‌برداری از مجوعه ورزشی  زیبای خشت، بهره بردرای از 6 سالن چندمنظوره، بهره‌برداری از یک چمن مصنوعی بزرگ در بخش مرکزی کازرون و... را تنها بخش کوچکی از خدمات دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان کازرون دانست.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس، این استان را پیشرو در ساخت خانه‌های جوان در کشور دانست و با بیان اینکه خانه‌های جوان به محلی برای تبادل تجارب، دانش و انجام فعالیت‌های اجتماعی جوانان تبدیل می‌شوند، راه اندازی سه سازمان مردم نهاد جوان را در کازرون طی یک سال گذشته به فال نیک گرفت.
کامیاب، سازمان‌های مردم نهاد جوان را نماد و واسط مشارکت مردم، خصوصاً جوانان دانست و گفت: مشارکت جوانان در اداره جامعه یکی از فاکتور‌های اصلی ارتقای سلامت، کاهش فقر و بی عدالتی در سلامت جوامع است.
وی با تأکید بر توجه ویژه استاندار به مسائل کازرون گفت: تلاش می‌کنیم در زمان حضور استاندار و هم‌زمان با افتتاح فرمانداری ویژه در این شهرستان، کلنگ احداث مجموعه مورد نظر استاندار فارس در کازرون نیز به زمین زده شود.
دبیر شورای عالی ورزش استان در ادامه به دیدار هفته آینده اعضای تیم‌های هندبال بانوان و آقایان کازرون با استاندار اشاره کرد و گفت: مقدمات برای انتقال امتیاز یک تیم فوتبال لیگ یکی به کازرون نیز فراهم شده است.
کامیاب حضور یک تیم فوتبال در کنار تیم‌های هندبال شهرستان کازرون را عاملی برای ایجاد شور و نشاط و هیجان در این شهر دانست و گفت: هیچ ابزاری همچون ورزش باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه نمی‌شود.
وی در بخش پایانی صحبت‌هایش به تأخیر در احداث و بهره‌برداری  استخر در بالاده و قائمیه اشاره کرد و ضمن پوزش از مردم به خاطر این تأخیر، عدم تخصیص اعتبارهای لازم به این پروژه‌ها را علت تأخیر در احداث آنها عنوان کرد.
کامیاب ابراز امیدواری کرد با رایزینی‌های انجام شده با فرماندارکازرون مشکلات این پروژه‌ها مرتفع و سرعت احداث آنها شتاب گیرد.
گفتنی است بنا به دستور استاندار فارس، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی موظف شده اند ضمن حضور در شهرستان کازرون از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم این شهرستان آشنا و برای مرتفع ساختن آنها برنامه اجرایی را به عنایت الله رحیمی ‌ارائه دهند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس نیز در همین راستا و در سفر یک روزه خود به کازرون، ضمن دیدار با اهالی ورزش و رؤسای هیئت‌های ورزشی، جوانان و عموم مردم کلنگ احداث خانه جوان شهرستان کازرون، کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی روستای خداآباد، کلنگ احداث سالن چندمنظوره قائمیه و کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی روستای سمغان را به زمین زد و از ده‌ها طرح ورزشی که قرار است هفته تربیت بدنی و دهه فجر امسال در شهرستان کازرون افتتاح شود و به بهره‌برداری برسد، بازدید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی