[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

رونق اقتصادی با حذف واسطه‌ها‌، روزنامه شیراز نوین

  فرزاد وثوقی-گروه خبر
 مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: تا کنون و با گذشت حدود هفت‌ماه از سال بیست ونه عنوان نمایشگاهی در بخش‌های‌مختلف و با هدف خروج از رکود بخش‌های‌اقتصادی در این سایت برگزار شده است وامیدواریم با برگزاری این نمایشگاه‌ها نقش مؤثری را در تحولات اقتصادی در سطح ملی وبین‌المللی داشته‌باشیم. 
مهندس سیدمحمود موسوی با اشاره به این مطلب که برپایی نمایشگاه یک فرصت برای تبادلات اقتصاد داخلی وخارجی است استقبال تولید‌کنندگان داخلی از هر نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مؤثرترین آثار حضور تولیدکنندگان دراین نمایشگاه، حذف واسطه گران است ومردم دراین فرصت با تولیدات داخلی ونمایندگی‌های ‌فروش آشنایی بیشتری پیدا ‌می‌کنند. 
به گفته وی بیست‌و‌یکمین نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری به همراه دومین نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فرشگاه‌های‌زنجیره‌ای‌ و اولین نمایشگاه‌تخصصی خدمات و تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود، آشپزخانه‌های‌صنعتی و فرانچایز با حضور برترین فعالان این صنایع در محل دایمی نمایشگاه‌های‌بین‌المللی فارس درحال برگزاری است و این نمایشگاه تا روزجمعه 19 مهر ماه 1398 به کار خود ادامه‌ می‌دهد.
سید محمود موسوی مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی فارس افزود: پیشروترین و برترین شرکت‌های ‌این حوزه و ارایه‌دهندگان انواع محصولات و خدمات مرتبط در یک مکان در دسترس علاقه‌مندان و فعالان مرتبط با این عناوین قرار گرفتند تا با حذف واسطه‌ها‌ و ارتباط مستقیم تولیدکنندگان با مصرف‌کنندگان موجب رونق اقتصادی بیشتر گردد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی فارس تشریح کرد: در بخش نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری 67 شرکت در سالن حافظ به مساحت 6000 متر مربع با زمینه فعالیت انواع یخچال و فریزر، تلویزیون، لباسشویی، سینک و ظرف‌شویی، جاروبرقی، ظروف‌آشپزخانه، چرخ خیاطی، دستگاه‌های‌تصفیه آب و غیره به ارایه آخرین محصولات و خدمات خود‌ می‌پردازند.
وی افزود: حدود 30 درصد از مشارکت‌کنندگان لوازم خانگی را فعالان این عرصه در استان فارس تشکیل داده‌اند و ما بقی از استان‌های‌تهران، آذربایجان‌شرقی، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، همدان، مازندران و اصفهان در این نمایشگاه حاضر شدند که برخی از این شرکت‌ها ‌و تولید‌کنندگان به ارایه محصولات خود با تسهیلات بلند‌مدت‌ می‌پردازند. 
موسوی از اختصاص  دو سالن سرو و بهار به نمایشگاه‌های‌تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات هتل، رستوران و آشپزخانه‌های‌صنعتی به مساحت 4000 متر مربع خبر داد و گفت: 32شرکت که 42 درصد آنها از استان فارس و مابقی از استان‌های‌تهران، قم، خراسان رضوی، هرمزگان و اصفهان ‌می‌باشند در این عنوان نمایشگاهی حضور دارند و به ارایه انواع استند‌های‌فروشگاهی، تجهیزات اتاق هتل، ترازوهای فروشگاهی، لوازم و ماشین‌آلات تجهیزات آشپزخانه‌های‌صنعتی، رستوران‌وفست‌فود، انواع اتوماسیون و نرم‌افزارهای هوشمند فروشگاهی و هتلی، تجهیزات رخت‌شورخانه، خدمات و دستگاه‌های‌پرداخت و غیره ‌می‌پردازند.
وی همچنین اعلام کرد تمامی علاقه‌مندان و عموم مردم می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها‌ تا روز جمعه مورخ 19 مهر ماه 1398 همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دایمی نمایشگاه‌های‌بین‌المللی فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی