[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تشییع پیکرهای مطهر چهار شهید مدافع حرم در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: پیکرهای مطهر چهار شهید مدافع حرم و اهل استان فارس دوشنبه با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) شیراز تشییع شدند. 
شهیدان قدرت الله عبودی، علیرضا یعقوبی، آزاد خشنود و ابوذر فرح بخش در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسیده اند. 
اقشار مختلف مردم در این آیین ندای لبیک یا زینب(س) را زمزمه کردند و با مشت‌های گره کرده ضمن محکوم کردن جنایت‌های تروریست‌های وابسته به استکبار در منطقه، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند. 
در پایان این آیین، پیکرهای مطهر این شهدا برای تدفین در زادگاهشان به بیضا (واقع در شهرستان سپیدان) و همچنین شهرستان‌های سروستان، داراب و شیراز منتقل شدند. 
فرمانده سپاه فجر استان فارس در این آیین گفت: امروز جوانان بسیجی ایران اسلامی همانند دوران دفاع مقدس در دفاع از حریم ولایت پیشتاز هستند و این‌ها سند افتخار مردم ایران است. 
سردار سرتیپ دوم سید هاشم غیاثی افزود: امروز تمام کفر و باطل با حمایت از تروریست و استکبار در مقابل اسلام و حقیقت ایستاده اند و به راه انداختن جنگ‌های نیابتی نیز با هدف جلوگیری از گسترش اسلام حقیقی در منطقه و جهان است. 
وی با بیان اینکه دشمنان ما در جهت تضعیف تفکر شیعه در حال تلاش هستند، اظهار داشت: دشمنی با اهل بیت(ع) وجه مشترک تمام گروه‌های تروریستی و تکفیری در منطقه است؛ از این رو دفاع از حریم حرم‌ها دفاع از اعتقادات شیعه است. 
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: آرامش کنونی کشور ما مرهون رشادت‌های فرزندان ملت از جمله مدافعان حرم است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی