[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

طبق اعلام رئیس فدراسیون عراق؛ اردن میزبان ایران - عراق شد، روزنامه شیراز نوین

عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون عراق اعلام کرد که اردن میزبان دو دیدار عراق برابر ایران و بحرین خواهد بود. به گزارش «ورزش سه»، طبق اعلام فیفا، تیم ملی عراق اجازه میزبانی در بصره را در دیدار با ایران و بحرین ندارد و می‌بایست کشور ثالثی را انتخاب کند. عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون عراق اعلام کرد که اردن میزبان دیدار تیم کشورشان برابر ایران و بحرین خواهد بود.
اتحادیه فوتبال‌عراق (FFA) اردن را برای میزبانی دو دیدار مقابل ایران و بحرین از رقابت‌های انتخابی مشترک قاره آسیا برای جام ملت‌های آسیا 2023 و جام جهانی 2022 انتخاب کرده است.
عبدالخالق مسعود در گفت و گو با خبرگزاری رسمی کشور آلمان گفت: «ما به طور رسمی به فدراسیون فوتبال اردن (JFA) درخواست کرده‌ایم که به دلیل نزدیکی و پشتیبانی عمومی و عدم ویزا بین‌ما، دو بازی در امان برگزار شود. ما همچنان به استقبال مردم عراق در همه جا امیدوار خواهیم بود.
فیفا با ارسال نامه‌ای در روز چهارشنبه، از اتحادیه عراق خواسته است به دلیل بی‌ثباتی وضعیت امنیتی عراق، برای هر یک از بازی‌های برنامه‌ریزی شده برای ایران و بحرین، زمین ثالثی را پیشنهاد کند. عراق می‌خواست مسابقات مقرر را در 14 و 19 نوامبر در شهر بصره برگزار کند که در اکتبر گذشته تیم عراق تیم هنگ‌کنگ را شکست داد. عراق در مرحله مقدماتی آسیا با هفت امتیاز از سه بازی تاکنون صدرنشین گروه C است، بحرین با تفاضل گل کمتر تیم دوم گروه است و ایران با شش امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد. تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی مرحله مقدماتی جام‌جهانی 2022 قطر صعود می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی