[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

دردسرهای خبرنگاران برای حضور در سایت ثبت‌نام انتخابات یازدهم ، روزنامه شیراز نوین

ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی درفرمانداری شیراز آغاز شد که خبرنگاران نیز با مشکلات جدیدی ازجمله محدودیت حضور در محل ثبت‌نام نامزدها دست و پنجه نرم کردند. به گزارش خبرنگار مهر، از ساعت ٨ صبح دهم‌آذرماه ماراتن انتخابات آغاز و به صورت رسمی هم فرایند ثبت‌نام از ساعت ١٠ صبح شروع شد. 
در اولین روز  از ثبت‌نام از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبرنگاران که برای پوشش خبری این رویداد در محل فرمانداری حضور داشتند نیز با مشکلاتی مواجه شدند. 
پیشتر و در سال هایی که فرایند انتخابات در فرمانداری شیراز برگزار می‌شد شاهد بودیم که خبرنگاران با حضور در طبقه پنجم فرمانداری و حضور در سایت انتخاباتی امکان گفت و گو با کاندیداهای نهایی را داشتند اما امسال با حضور در فرمانداری از حضور افراد در طبقه پنجم ممانعت به عمل آمد. پس از این موضوع بود که جلسه‌ای‌ با فرماندار شیراز برگزار و مسائل مطرح شد.
موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد بیشتر تأکید بر حضور خبرنگاران در سایت انتخاباتی  و گفت وگو با کاندیداهای احتمالی بود که این موضوع نیز با پذیرش فرماندار شیراز مواجه شد. محمدرضا امیری فرماندار شیراز در این دیدار با خبرنگاران خاطرنشان کرد که علت عدم حضور خبرنگاران در سایت انتخاباتی نبود فضای کافی برای حضور اصحاب رسانه است. وی افزود: میزخدمتی که در طبقه اول واقع شده و رو به روی سالن آمفی تئاتر فرمانداری که محلی برای مشاهده و نظارت مدارک کاندیداها است به عنوان جایگاه اصحاب رسانه درنظر گرفته شده است.  امیری ادامه داد: روزانه سعی شده تا گزارش عملکرد ستاد انتخابات فرمانداری شیراز از طریق رسانه‌های‌مختلف به اطلاع مردم فارس و شیراز برسد تا مردم در جریان انتخابات پیش‌رو قرار گیرند.  فرماندار شیراز همچنین روابط عمومی خود را مکلف کرد تا امکان حضور پنج نفر در ساعات مختلف را در ستاد انتخابات فراهم کند تا امکان گفت و گو خبرنگاران با کاندیداهای نهایی فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی