[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

تولید با تفکر بسیجی پیشرفت‌ می‌کند ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس با اشاره به اهمیت حضور بسیجیان در عرصه‌های‌مختلف گفت: بسیج مولود انقلاب اسلامی است  وتوفیق حضور در بسیج از مهم‌ترین توفیقات الهی است که نصیب انسان می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی به مناسبت هفته بسیج در آیین گرامیداشت هفته بسیج در جمع اعضای پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس، افزود: بسیج میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و امروز که نظام مقدس‌مان هدف تهاجم اقتصادی استکبار جهانی قرار گرفته بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت و نهادینه‌سازی فرهنگ بسیجی هستیم. وی با اشاره به اهمیت گسترش  تفکر و فرهنگ بسیج در همه بخش‌ها‌ به‌ویژه بخش تولید و صنعت گفت: با تکیه بر فرهنگ بسیج که برخاسته از اسلام ناب و فرهنگ عاشورا است، علی‌رغم فشارهای ناشی از جنگ اقتصادی دشمن، شاهد رشد و پویایی و تحرک بخش صنعت و تولید و حرکت به سمت رونق تولید هستیم. مدیر عامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس افزود: امروز به مدد حاکم شدن تفکر بسیجی در جامعه صنعتی شاهد پیشرفت‌ها‌ و موفقیت‌های‌ زیادی در حوزه تولید و صنعت هستیم و دستاوردهای زیادی در عرصه خودکفایی و تأمین نیازهای داخلی حاصل شده است.
فتوحی با اشاره به فعالیت منسجم و مستمر پایگاه‌های ‌مقاومت بسیج کارگری  در سطح  شهرک‌ها‌ و نواحی صنعتی و نیز واحد‌های ‌صنعتی  گفت: به پشتوانه حضور فعال و اثر بخش نیروی مردمی بسیج در شهرک صنعتی بزرگ شیراز در جریان اغتشاشات اخیر و علی‌رغم اینکه یکی از اهداف اغتشاشگران آسیب رساندن به واحد‌های‌صنعتی بود، شهرک صنعتی بعنوان قطب اصلی تولید و صنعت استان با مشکلی مواجه نشد و اغتشاشگران موفق به حضور در شهرک صنعتی نشدند. 
وی با قدردانی از حضور شبانه‌روزی بسیجیان درکنار نیروهای انتظامی و امنیتی و صنعتگران  برای جلوگیری از آسیب به شهرک صنعتی در اغتشاشات اخیر گفت: بسیج در تمامی  شرایط نقطه اتکا درجامعه است و در هر بخشی مشکلی رخ دهد نگاه مردم به بسیج است .
در این جلسه از پژمان انصاری، محسن جمال‌زاده و امیدرضا آریا به‌عنوان بسیجیان نمونه شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی