[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

قبوض کاغذی گاز حذف شد ، روزنامه شیراز نوین

اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان فارس آغاز شد. مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: در گام نخست اجرای این طرح برای 108 هزار مشترک و تا دو روز آینده برای 600 هزار مشترک فارسی ، قبض الکترونیکی صادر می‌شود.
غلامعباس حسینی با اشاره به مشارکت حدود یک میلیون فارسی در طرح حذف قبوض کاغذی گاز، افزود: مشترکینی که تا کنون نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه شرکت گاز فارس اقدام نکرده‌اند، برای دریافت الکترونیکی گاز بهای مصرفی، باید شماره اشتراک ۱۲ رقمی خود را به سامانه ۳۰۰۰۷۱۱ پیامک کنند.  وی گفت: پس از ارسال شماره اشتراک، پیامی مبنی بر تأیید شماره تلفن و شماره اشتراک ارسال و از این پس گاز بهای مصرفی مشترک به صورت پیامکی ارسال می‌شود. همچنین مشترکان برای دریافت اطلاعات صورت حساب گاز خود می‌توانند به وب‌سایت شرکت گاز استان به نشانی www.nigc-fars.ir و یا سایت شرکت ملی گاز به نشانی www.nigc.ir مراجعه کنند.
به گفته مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، از مزایای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی در استان، صرفه‌جویی سالانه 7 میلیارد تومان هزینه‌های صدور و توزیع قبض مشترکان، توسعه دولت الکترونیک، اطمینان از دریافت صورتحساب توسط مشترک و کمک به محیط‌زیست است.  بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک گاز در فارس وجود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی