[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: پاداش ملی‌پوشان در اسرع وقت پرداخت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

ناظم‌الشریعه: 
پاداش ملی‌پوشان
در اسرع وقت پرداخت می‌شود

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره نشست اعضای کمیته فوتسال که با رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کردند، اظهار داشت: در این جلسه که با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد راجع به تمامی ‌موضوعات، از امکانات تیم ملی فوتسال گرفته تا مسائل پزشکی بحث و تبادل نظر شد. همچنین در این جلسه رئیس فدراسیون فوتبال حمایت‌های همه‌جانبه خود را از تیم ملی فوتسال اعلام کرد و گفت که همه باید به تیم ملی فوتسال کمک کنند تا در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا موفق باشد.
او افزود: در این جلسه همچنین صحبت‌هایی شد مبنی بر این که کادر فنی تیم ملی به تنهایی نمی‌تواند این مسئولیت را به دوش بکشد و باید همه مسئولان کمیته فوتسال دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی امسال در جام ملت‌های آسیا نتایج خوبی را کسب کند تا بتواند مانند دوره‌های گذشته، قهرمان شود.
سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: تمامی ‌صحبت‌هایی که لازم بود راجع به تیم ملی فوتسال انجام دهیم را به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفتیم. او هم با برگزاری بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی به شدت موافق است و حتی اعلام کرد که هر نوع حمایتی لازم باشد از تیم ملی فوتسال انجام می‌دهد.
ناظم‌الشریعه درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی تا قبل از جام ملت‌های آسیا هم گفت: با دو کشور خوب و قدرتمند اروپایی صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم. در صورت توافق قرار است آن‌ها به ایران سفر کنند تا بتوانیم قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا چند بازی تدارکاتی خوب انجام دهیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین درباره بحث پاداش‌های معوقه ملی‌پوشان که نزدیک به سه سال است دریافت نکرده‌اند، گفت: در نشستی که برگزار کردیم راجع به بحث پاداش‌های معوقه ملی‌پوشان فوتسال با مهدی تاج صحبت‌هایی را انجام دادیم و او گفت که در اسرع وقت پاداش‌های ملی‌پوشان فوتسال پرداخت می‌شود. به رئیس فدراسیون فوتبال گفتم که بازیکنان ملی‌پوش ما همیشه بدون حاشیه کار خود را انجام داده و هیچ موقع برای پول بازی نکرده‌اند. امیدوارم فدراسیون فوتبال هرچه سریع‌تر پاداش‌های بازیکنان را پرداخت کند تا آن‌ها بتوانند با روحیه بسیار بالا راهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی