[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

معافیت تأمین پارکینگ اماکن مربوط به فعالیت‌های گردشگری در شیراز، روزنامه شیراز نوین

طرح یک فوریتی جمعی از اعضای شورای شهر شیراز درباره معافیت تأمین پارکینگ اماکن مربوط به فعالیت‌های گردشگری در منطقه تاریخی فرهنگی شیراز نخستین دستور کار صحن علنی این پارلمان شهری بود که توسط اعضای شورا به تصویب رسید.
به گزارش تسنیم طرح یک فوریتی جمعی از اعضای شورای شهر شیراز درباره معافیت تأمین پارکینگ اماکن مربوط به فعالیت‌های گردشگری در منطقه تاریخی فرهنگی شیراز نخستین دستور کار صحن علنی این پارلمان شهری بود که توسط اعضای شورا به تصویب رسید. بر‌اساس این مصوبه اماکن و مشاغل مرتبط با فعالیت‌های گردشگری در منطقه تاریخی فرهنگی شیراز، برای مدت سه سال از الزام تأمین پارکینگ معاف شدند.
در این جلسه سه لایحه از سوی شهرداری شیراز به شورا ارسال شده بود که مشروح آنها در ادامه ذکر خواهد شد؛ صدور مجوز خرید تجهیزات و قطعات یدکی مورد نیاز سامزان حمل و نقل ریلی به نرخ ارز بازار آزاد، سلب قابلیت استفاده عمومی از مقدار 69 و 45 صدم متر مربع عرصه معبر بخش 4 با کاربری مختلط تجاری، اداری، خدماتی و مسکونی واقع در بلوار پاسارگاد نبش خیابان یقطین جنوبی و احتساب آن به عنوان اموال اختصاصی شهرداری و اساسنامه شرکت توسعه و ترویج فعالیت‌های گردشگری و زیارتی شهرداری شیراز نیز منطبق با ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها شامل 29 ماده و 4 تبصره موضوع لوایحی بود که اعضای شورای شهر شیراز با آنها موافقت کردند.
طرح اختصاص فضاهای تبلیغاتی شهری به هنرمندان نیز جهت دستورکار دیگری از سوی جمعی از شورای شهر شیراز بود که مقرر شد در کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا بررسی شود.
آخرین دستورکار مربوط به ایراد هیات تطبیق فرمانداری شیراز در مورد واگذاری منافع قسمتی از فضای تحتانی معابر عمومی در کوچه 15 میدان ابوالکلام به هتل رویال بود که با موافقت اعضای شورای شهر شیراز، قرار شد فضای فوقانی معبر مورد اشاره در این مصوبه واگذار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی