[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

راه و راه‌آهن محور توسعه فارس است، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شیراز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: راه و راه‌آهن محور توسعه  و رشد استان خواهد بود پس باید در این مقوله بی‌وقفه کار کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی فارس، آیت الله دژکام نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شیراز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: حجم وظایف اداره کل راه و شهرسازی بسیار گسترده است و باید تلاش کرد تا عقب‌ماندگی فارس در زمینه راه جبران شود.
وی ادامه داد: راه و راه‌آهن محور توسعه  و رشد استان خواهد بود پس باید در این مقوله بی‌وقفه کار کرد و در این زمینه کارهای زیادی در استان باید انجام گردد.
آیت الله دژکام اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی برای تسهیل کار ارباب‌رجوع باید برنامه‌ریزی کنند و آرامش و رضایت را به مردم بازگردانند و با سیاست‌هایی که به کار‌ می‌برید باید مسکن از کالای سرمایه‌ای ‌به مصرفی تبدیل شود.
وی اذعان داشت: پس از چند سال وقفه طرح اقدام ملی مسکن طرح خوبی بود که باید زودتر از اینها انجام ‌می‌شد. همچنین مسکن مهر با تمام ایراداتی که داشت توانست تعداد زیادی از مردم را خانه‌دار کند و باید در کاهش مشکلات آن نیز به جدیت تلاش کنیم.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار نیز مهندس جعفر‌زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس طی گزارشی فعالیت‌هایی که اداره کل راه و شهرسازی فارس در زمینه راه، شهرسازی، مسکن و بازآفرینی در دست اجرا دارد را به استحضار آیت الله ‌دژکام رسانید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی