[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

رئیس جدید علوم پزشکی در عرصه مدیریت تنها نیست، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در فارس در مراسم تودیع ومعارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با بیان اینکه از نظر وضعیت اقتصادی، فرهنگی و علمی در جنگ با تمدن رقیب قرار داریم، گفت: رئیس جدید دانشگاه شیراز در این میدان جدید مدیریت تنها نخواهند ماند و همه حمایت خواهیم کرد تا در این عرصه نبرد، پیروزی شایسته نام ایران را ثبت کنیم و اگر حاشیه‌ای ایجاد می‌شود نباید بر متن ارجحیت پیدا کند.
آیت‌الله لطف‌الله دژکام همچنین با اشاره به سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری و تعریف اقدامات لازم برای هر یک از بندهای چهارده‌گانه آن، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم به این سیاست‌ها بی‌توجهی کنیم، ظلم به کشور و مردم کرده‌ایم. امام جمعه شیراز ابراز امیدواری کرد که شاهد تحقق اهدف و برنامه‌های مشخص شده در سیاست‌های ابلاغی سلامت در منطقه ٥ کشور باشیم. رئیس جدید دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز نیز با اشاره به دنبال کردن دو رویکرد در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: رویکرد اول تعامل با مجموعه استانداری، بخشداران و دهیاران و فرمانداران است.
دکتر مهرزاد لطفی گفت: توجه به حجم بالای خدمات در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با دستگاه‌های نظارتی تعامل خواهیم داشت و تقاضا داریم به عنوان بازوی اجرایی به ما کمک کنند. او در خصوص رویکرد دوم خود در تصدی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز خاطرنشان کرد: این رویکرد در راستای مشورت از اساتید، دانشجویان و پرسنل است و از تک‌تک اساتید و دانشجویان می‌خواهیم که در این زمینه ما را یاری کنند.
لطفی همچنین با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از جمله دانشگاه‌هایی است که به۷ دانشگاه خدمات درمانی ارائه ‌می‌دهد، گفت: در این رابطه باید بتوانیم بهتر قدم برداریم و به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و نسل چهارم حرکت کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی