[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

احیاء دو هکتار از عرصه‌های‌منابع طبیعی شهرستان سپیدان ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس همزمان با اجرای طرح ملی جنگلانه دو هکتار از عرصه‌های‌منابع طبیعی شهرستان سپیدان باکاشت گونه‌های‌بومی احیاء شد.
بحرینی سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سپیدان گفت: این مراسم به همت نیروهای منابع طبیعی و با حضور مسئولان محلی، فرمانداری شهرستان، تشکلها و گروهای مردم نهاد، ورزشکاران، خبرنگاران و اعضای نهادهای زیست‌محیطی برگزار و  دو هکتار از عرصه‌های‌طبیعی این شهرستان با کاشت گونه‌های‌جنگلی احیاء گردید.
وی افزود: براساس ارزیابی‌های‌صورت گرفته بذرهای کاشت شده  در سال‌های گذشته در راستای این طرح بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.  وی حفاظت از عرصه‌های‌منابع طبیعی را نیازمند مشارکت همگانی و حضور فعال گروه‌های مردم نهاد خواند و اظهار امیدواری کرد: کلاس‌های آموزشی و ترویجی با همکاری انجمن سبزاندیشان برم فیروز و اداره منابع طبیعی سپیدان برنامه‌های‌ترویجی در روستاها و مدارس با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و مشارکت دانش‌آموزان در قالب برنامه بذرکاری با گونه‌های‌جنگلی به صورت مستمر در عرصه‌های‌منابع طبیعی شهرستان سپیدان اجرایی گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی