[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

باید در فاز دفاعی بهتر عمل کنیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتبال برق شیراز پس از اعلام حیات دوباره، حالا کم‌کم دارد هوادارانش را امیدوار می‌کند. تیم تحت هدایت جمشید غدیری روز یکشنبه در اصفهان به دومین پیروزی پیاپی دست یافت و حالا با 6 امتیاز صدرنشین گروه خود در رقابت‌های لیگ دسته سوم کشور است. اگر همین روند تا پایان ادامه داشته باشد، برقی‌ها می‌توانند با اقتدار جواز حضور در لیگ دسته دوم را در فصل آینده دریافت کنند و زمزمه‌هایی هم هست مبنی بر اینکه در صورت تحقق این صعود، مدیریت باشگاه با خرید امتیاز یک تیم دسته یکی، برق را به سطح اول فوتبال ایران نزدیک و نزدیک‌تر خواهد کرد و این قسمت هیجان‌انگیز ماجراست.
برقی‌ها روز یکشنبه در ورزشگاه صفاییه اصفهان میهمان تیم سپاهان نوین این شهر بودند. تیمی‌ که هدایتش را کریم قنبری، بازیکن و مربی سابق تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان برعهده داشت و در بازی نخست در شهر یزد با تساوی سه سه به کار خود پایان داده بود.
برق در این مسابقه با تک گل دقیقه 67 علی نگارنده به پیروزی رسید. نگارنده در بازی نخست هم یکی از سه گل تیمش را وارد دروازه تیم سپاهان ایذه کرده بود.
جمشید غدیری پس از شکست دادن دومین سپاهان به شیرازنوین گفت: با توجه به اینکه تیم سپاهان نوین زیرمجموعه باشگاه سپاهان است و این باشگاه دارای تشخص و کارنامه در فوتبال ایران است و از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیار خوبی برخوردار است، می‌دانستیم بازی سختی مقابلشان در پیش داریم. ضمن اینکه آنها از کادر فنی نامدار و باتجربه‌ای هم برخوردار بودند که تیم ما را آنالیز کرده بودند، اما ما شناختی به این تیم نداشتیم. بنابراین در حین بازی و در ده پانزده دقیقه اول توانستیم آنالیز خوبی روی آنها انجام دهیم. به این ترتیب بود که توانستیم در نیمه اول به خوبی بازی را کنترل کنیم.
غدیری افزود: در نیمه دوم متوجه حفره‌هایی در قلب دفاع حریف شدیم و از همین حفره‌ها و نقطه ضعف‌ها استفاده کردیم و گل زدیم. آنها از یک بازیکن 34 ساله در خط میانی استفاده می‌کردند و می‌دانستیم که او در برگشت‌ها و توپ‌های عمقی مشکل دارد. در مجموع ما بهتر از حریف بازی کردیم؛ اما در ده دقیقه آخر ناخواسته تیم ما عقب نشست و این باعث شد که حریف فشار زیادی به دروازه ما وارد کند. البته فشار بی‌نتیجه‌ای بود؛ چون به صورت احساسی از هر جایی توپ را روی دروازه ما می‌ریختند و به همین شکل بود که تیم ما کمی‌ عقب نشست، اما از گل خورده به خوبی محافظت کرد. تیم سپاهان نوین تیم خوبی بود که اکثر بازیکنانش را بازیکنان امید سال گذشته سپاهان تشکیل می‌دادند. فکر می‌کنم ما خیلی زود به این تیم برخورد کردیم و آنها جدی‌ترین رقیب ما هستند. فکر نمی‌کنم هیچ تیمی ‌بتواند به راحتی در اصفهان پیروز شود. ضمن اینکه ما تنها تیمی‌ هستیم که در دو هفته نخست توانستیم به یک پیروزی خارج از خانه دست پیدا کنیم. 
سرمربی تیم فوتبال برق شیراز در خصوص وضعیت زمین چمن، استقبال تماشاگران و داوری این مسابقه گفت: وضعیت زمینشان متوسط رو به خوب بود و در مجموع قابل قبول بود. کمی ‌هم تماشاگر داشتند. در مورد داوری هم همان‌طور که هفته قبل گفتم، دوست ندارم اظهار نظر کنم. در مجموع همه چیز خوب بود. غدیری در خصوص بازی بعدی تیمش گفت: یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه حافظیه میزبان تیم تامرادی یاسوج خواهیم بود که بازی حساسی است برای ما. البته برای ما هر بازی حکم فینال دارد و بازی به بازی حریفان را آنالیز می‌کنیم تا با شناخت کامل برای کسب پیروزی به میدان برویم. 
وی در پایان درباره میزان رضایتش از بازیکنان تا اینجای کار گفت: از بچه‌ها رضایت دارم؛ اما در فاز دفاعی باید بیشتر و بهتر کار کنیم. در فاز حمله بچه‌ها بسیار عاقل و آگاه و هماهنگ کار می‌کنند و مشکل خاصی در آن بخش نداریم. برق شیراز در پایان هفته دوم گروه سوم رقابت‌ها با 6 امتیاز صدرنشین است. تیم بویراحمد یاسوج که این هفته با پنج گل تیم یزد لوله را شکست داد، با چهار امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و استقلال شوش با سه امتیاز سوم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی