[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

دیدار رئیس و اعضای هیئت پزشکی‌ورزشی استان با مدیرکل ورزش و جوانان فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این دیدار ضمن تبریک سال نو به اهمیت سال 96 اشاره کرد و اظهار داشت: سال 96 به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است؛ بنابراین وظیفه همه ما را سنگین‌تر خواهد کرد.
وی با تأکید بر اینکه باید در سال جدید تمام همت خود را به کار گیریم، افزود: در سالی که به این عنوان نامگذاری شده است، باید تلاش کنیم تا ضمن تحقق فرامین مقام معظم رهبری بتوانیم به مردم و جامعه جوان استان خدمات بیشتری ارائه دهیم. کامیاب همچنین به مسئله انتخابات اشاره کرد و گفت: در سال پیش رو مهمترین اتفاق سیاسی در کشور رقم خواهد خورد و آن هم مسئله انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خواهد بود که ضمن پرهیز از هرگونه تبلیغ انتخاباتی از منابع دولتی، باید به بیان کارهای انجام گرفته در دولت در این سال‌های اخیر و به خصوص در 4ساله گذشته بپردازیم که همگان بدانند چه اتفاقات مهمی در بخش ورزش و زیرساخت‌های آن رخ داده است.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس وفاق و همدلی را رمز موفقیت در همه امور دانست و بیان کرد: مهمترین مسئله در پیشبرد اهداف و کارهای اجرایی، موضوع وفاق و همدلی و صمیمیت می‌باشد که باید به این موضوع بیش از گذشته اهتمام ورزیده شود تا بتوان با اتحاد و همدلی در خدمات رسانی به مردم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.
دکتر حیدر صفرپور رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد هیئت پزشکی ورزشی استان در سال گذشته را ارائه کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی