[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت عمران صدرا در دیدار مردمی: ارتباط مستقیم با مسئولان حق مردم است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، ساکنین فاز 1 و 2 شهر صدرا مشکلات و مسائل خود را با مدیرعامل این شرکت در میان گذاشتند. 
در این دیدار که از صبح تا ظهر دیروز به طول انجامید، به درخواست‌های مراجعان که مشکلات خود را در زمینه‌های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و مهدی خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه نموده و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید. 
مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته‌های خود را مطرح کردند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات‌های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان مشکلی از مشکلات شهروندان شهر صدرا را برطرف سازیم. وی برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند. لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت عمران صدرا به منظور رفع مشکلات مردم و در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر یکشنبه هر هفته در محل شرکت عمران برگزار می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی