[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

کوتینیو به بارسا برمی‌گردد، روزنامه شیراز نوین

در حال حاضر و پس از گذشت شش ماه از حضور کوتینیو در بایرن، نظر سران این باشگاه عدم فعال کردن بند خرید دائمی ‌اوست. به نقل از نشریه بیلد آلمان، باشگاه بایرن مونیخ در حالی که به نیمه‌های فصل 20-2019 رسیده است، مثل هر باشگاه بزرگ دیگری به فکر تقویت خود در تابستان آتی است. تیم مونیخی تابستان گذشته بودجه‌ای 200 میلیون یورویی برای خرید بازیکن داشت که تنها از 90 میلیون یوروی آن استفاده کرد. 110 میلیون یوروی باقیمانده به بودجه تابستان پیش رو اضافه خواهد شد تا بایرنی‌ها از مبلغی هنگفت برای خرید بازیکن برخوردار شوند.
مبلغی که به آنها اجازه می‌دهد تا تیم را بیش از پیش تقویت کرده و بار دیگر بایرن مدعی بزرگی برای فتح لیگ قهرمانان شود. بایرن در زمستان امسال تنها به صورت قرضی اقدام به جذب بازیکن کرده است و برای مثال می‌تواند به آلوارو اودریوسولا اشاره کرد که از رئال به بایرن منتقل شد. قرارداد او قرضی و تنها تا انتهای فصل است و بدون بند خرید.
طبق گزارشی که نشریه بیلد منتشر کرد،‌ هانسی فلیک سرمربی بایرن با بزرگان رختکن تیم جلسه‌ای ترتیب داده و از آنها در مورد شیوه تقویت تیم برای فصل بعد مشورت گرفته است.
مانوئل نویر، توماس مولر، داوید آلابا، یاشوا کیمیچ و روبرت لواندوفسکی در این جلسه به فلیک گفته اند که تیم در دفاع و حمله به تقویت نیاز دارد و اینکه موافق حفظ کوتینیو برای فصل بعد هستند اما گویا نظر باشگاه چیز دیگری است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی