[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

قهرمانی تیم سپاه فجر فارس در مسابقات دو و میدانی ستاد کل سپاه، روزنامه شیراز نوین

تیم دو و میدانی کارکنان سپاه فجر توانست با کسب یک مدال طلا، دونقره، یک برنز و با کسب ۳۶ امتیاز در مجموع قهرمان مسابقات کشوری دو و میدانی کل سپاه شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ورزش در پارس، این مسابقات به میزبانی قرارگاه مهندسی خاتم الانبیاء (ص) در شهر تهران و در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار و تیم‌های‌قرارگاه سازندگی خاتم (ص) و دانشگاه امام حسین (ع) مقام‌های‌دوم و سوم را کسب کردند.
اعضای تیم دو و میدانی استان فارس را  سید داوود عدالت‌پور با  کسب مدال طلای دوی ۶۰ متر و نقره در ۴۰۰ متر، مسلم کرمی با کسب مدال‌های ‌نقره در مواد ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ متر ، حسین محمودی با کسب مدال برنز ماده ۳۰۰۰ متر و محسن ایزد پناه، میثم واحدی، علیرضا یوسفی، حسن اسماعیلی، حسین محمودی، مهدی آرایش و ابوالحسن صفری نژاد (مربی) در این دوره از مسابقات تشکیل‌می‌دهند.
مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه فجر فارس سرهنگ پاسدار محمد حسین مفتاحی ضمن تبریک به فرماندهی سپاه فجر و کلیه کارکنان و هم چنین جامعه ورزش استان فارس گفت: با توجه به اینکه رشته دو و میدانی به‌عنوان پایه و مادر تمامی رشته‌ها ‌محسوب‌ می‌گردد انشاالله بتوانیم با برنامه‌ریزی صحیح و بهره‌مندی از مربیان مجرب استان و ارتقای سطح کیفی و تکنیکی این رشته در بین کارکنان و بسیجیان سپاه استان گام برداریم.
وی در پایان از زحمات استاد ارزشمند دو و میدانی استان جواد صغادی که در آماده‌سازی تیم منتخب همکاری نمودند، قدردانی به‌عمل آوردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی