[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

عضو تیم ملی والیبال بانوان: شایستگی کسب سهمیه در رقابت‌های جهانی والیبال را داریم، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: نگار کیانی بازیکن شیرازی و عضو تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: با تمرینات خوبی که در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشتیم، شایستگی صعود و کسب سهمیه در رقابت‌های جهانی والیبال بانوان را داریم.
این بانوی ورزشکار افزود: با حمایت خوب فدراسیون والیبال انگیزه زیادی در بازیکنان به وجود آمده ضمن اینکه در بازی‌های مقدماتی آسیا از تیم‌های هند، نپال و مالدیو که با ما هم گروه هستند، شناخت کافی داریم.
وی اضافه کرد: تیم ملی والیبال بانوان ایران متحول شده و برای کسب سکوهای جهانی و آسیایی نیاز به حمایت بیشتر مسئولان وزارت ورزش و جوانان دارد و مادیا چیچیچ سرمربی تیم ملی از دانش بالایی برخوردار است و باید نهایت استفاده را ببریم.
کیانی بیان کرد: والیبال را از 10سالگی در شیراز شروع کردم و در خانواده‌ای بزرگ شدم که عمو و دایی‌ام والیبالیست بودند و با تشویق پدر و مادرم پله‌های ترقی را از پایه‌ها طی کردم و هم اینک 6سال است عضو تیم ملی والیبال بزرگسالان هستم و در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان هم چند سال بازی کرده ام.
بازیکن ملی پوش شیرازی در خصوص والیبال بانوان فارس هم گفت: در این استان بازیکنان زیادی هستند که می‌توانند به تیم‌های ملی راه یابند، اما امکانات والیبال به ویژه سالن استاندارد برای بانوان وجود ندارد و سالن حجاب شیراز هم مناسب نیست. 
وی افزود: از دیگر مشکلاتی که والیبال بانوان فارس دارند، نبود حامیان مالی است. از این رو بازیکنان بسیار خوبی از این استان جذب سایر تیم‌های کشور می‌شوند و در صورتی که این مشکل حل شود، فارس می‌تواند دوباره در والیبال بانوان کشور مطرح شود.
کیانی افزود: عضو تیم والیبال دانشگاه آزاد اسلامی تهران هستم و شرایط خوبی برایم مهیا کردند اما اگر این امکانات در شیراز فراهم شود، دوست دارم برای شهرم که در آن رشد کردم، والیبالم را ادامه دهم.
او بیان کرد:‌ شهره سجادی، صالحی، معمار، اکبرزاده، بهرام زاده و عباسپور از جمله مربیانی هستند که برایم زحمات زیادی کشیدند و از همه آنها تشکر می‌کنم. وی گفت: منوچهر اسدی پویا رئیس هیئت والیبال فارس که از پیشکسوتان این رشته است، برای پویایی والیبال فارس تلاش زیادی کرده است و جای تقدیر دارد؛ اما او به تنهایی نمی‌توانند مشکلات را حل کند و باید مسئولان فارس هم کمک کنند. 
هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان جهان در سال 2018 با حضور 24تیم از 7 تا 28مهر سال 1397 به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی