[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

انصراف یک اصلاح‌طلب از شرکت در رقابت‌های انتخاباتی، روزنامه شیراز نوین

محمدعلی افشانی از فعالان سیاسی اصلاح طلب طی نامه‌ای به فرماندار تهران انصراف خود را از داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، در نامه محمدعلی افشانی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خطاب به فرماندار تهران آمده است:
اینجانب سید محمدعلی افشانی با توجه به پیشینه فردی، اجتماعی و مدیریتی و اصرار فراوان اشخاص و احزاب، داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران شدم . متأسفانه تأیید دیرهنگام شورای محترم نگهبان امکان برنامه‌ریزی، سازماندهی و حضور مؤثر در این دوره از انتخابات را از اینجانب سلب نمود، همچنین احزاب اصلاح‌طلبی که داوطلب تأیید صلاحیت شده دارند نتوانستد به اتفاق لیست واحد انتخاباتی ارائه نمایند. بنابراین مستند به ماده 46 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف خود را از داوطلبی نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اعلام‌ می‌دارم.
در پایان مراتب تقدیر و سپاس خود را از  همه بزرگوارانی که در مراحل مختلف ثبت‌نام، تأیید صلاحیت یا به هر نحوی اینجانب را مورد لطف و محبت خود قرار داده و حمایت و پشتیبانی خود را اعلام داشته‌اند خاضعانه ابراز‌ می‌دارم. باور راسخ دارم که بهترین شیوه، حاکمیت مردم و اصلاح امور از طریق صندوق رأی است. بنابراین در روز جمعه دوم اسفند ماه در انتخابات شرکت می‌کنم، امیدوارم مردم شریف ایران از این حق قانونی خود استفاده کرده و با انتخاب افراد شایسته در سرنوشت خود و میهن تأثیرگذار باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی