[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: نیاز به مدیرانی داریم که دستشان پیش این و آن دراز نباشد!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم‌ملی فوتسال ایران با اشاره به تعطیلی تمرینات تیم ملی گفت: بعید است کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا را در ماه رمضان برگزار کند.
سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم‌ملی فوتسال ایران در مورد آماده‌سازی این تیم گفت: روز یکشنبه آخرین روز اردوی تیم ملی بود و پس از آن شاهد بر گزاری بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر خواهیم بود. به همین خاطر بازیکنان به تیم های باشگاهی خود رفته‌اند. قطعاً در زمان پلی‌آف اردو نداریم و منتظریم تا کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان جدید بازی‌ها را مشخص کند و بر اساس آن اردو بزنیم و برنامه‌ریزی کنیم.
ناظم‌الشریعه درمورد پیش‌بینی‌اش از زمان احتمالی بازی های فوتسال آسیا تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا باید زودتر بازی ها را برگزار کند؛ چرا که جام جهانی هم در پیش است و فکر می‌کنم در فروردین ماه این بازی‌ها برگزار شود. با توجه به تعداد زیاد تیم‌های مسلمان شرکت کننده در این بازی‌ها، بعید است که مسابقات در ماه رمضان برگزار شود و چون اوایل اردیبهشت ۹۹ ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، این بازی‌ها باید تا پایان فروردین ماه تمام شود و پس از پایان ماه مبارک رمضان هم خیلی دیر است.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد پرداخت پاداش بازیکنان اذعان داشت: بخشی از پاداش‌ها پرداخت شد و بخش دیگر را قول دادند که تا آخر بهمن ماه پرداخت کنند. در جلسه‌ای که با وزیر ورزش داشتم ایشان تأکید کرد که مابقی طلب بازیکنان و کادر فنی با هماهنگی فدراسیون در بهمن ماه پرداخت شود.
ناظم‌الشریعه در مورد اینکه درست است بازیکنان در رابطه با پاداش‌ها ممنوع‌المصاحبه شده‌اند، گفت: بحث ممنوع‌المصاحبه شدن درست نیست. روز پنجشنبه، کریمیان سرپرست تیم ملی به بازیکنان گفت که با توجه به قول‌های داده شده، روز شنبه پاداش ها پرداخت می‌شود و چون این موضوع را قطعی می‌دانستیم گفتیم که در این رابطه پرداخت‌ها قطعی است و نمی‌خواهیم فدراسیون این تصور را کند که هم پول را داده‌اند و هم حرف می‌شوند.
سرمربی تیم ملی فوتسال در بخش‌های پایانی مصاحبه خود به گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: هر کسی که رئیس می‌شود باید مشاوران خوبی داشته باشد. مدیرانی بودندکه تخصص فوتبال را نداشتند؛ اما مدیریت را بلد بودند و اولین خصوصیت یک مدیر قاطع بودن و قدرت تصمیم گیری داشتن است که با مشاوران خوب این اتفاق می‌افتد. مدیری که بتواند از لحاظ مالی فوتبال را ساپورت کند تا دست فدراسیون پیش هر کسی دراز نباشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی