[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

استوک در آستانه قهرمانی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتبال فارس هفته گذشته هفته نوزدهم خود را پشت سر گذاشت. هفته نوزدهم با برگزاری شش دیدار در شهرهای نورآباد، مرودشت، شیراز، کازرون و میمند برگزار شد و با ادامه صدرنشینی مرودشتی‌ها همراه بود.
تیم صدرنشین استوک این هفته با یک گل بنتو اسیر مهر را مغلوب کرد و با 37 امتیاز، اختلاف خود با تیم دوم را به پنج امتیاز افزایش داد. همچنین تیم هلال احمر گراش با تساوی بدون گل در زمین تیم لیدومای نورآباد به کار خود پایان داد و با 32 امتیاز در رتبه دوم ایستاد. ایمان سبز شیراز هم با سه گل همشهری قعرنشین خود یعنی زاگرس را مغلوب کرد و 32 امتیازی شد. 
پدیده ستارگان آباده که به کازرون رفته بود با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم منتخب این شهر شد و با 31 امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت. کازرونی‌ها هم 27 امتیازی شده و بالاتر از لیدوما در رتبه ششم قرار گرفتند. 
همچنین پادنا میمند دست به کار بزرگی زد و پرسپولیس شیراز را با نتیجه دو بر یک شکست داد تا تقریباً خیالش بابت بقا راحت شود. 
حالا تنها سه هفته دیگر به پایان رقابت‌ها باقی مانده. هفته بیستم فردا با برگزاری پنج دیدار آغاز می‌شود و روز شنبه با برگزاری یک دیدار به پایان می‌رسد.
از ساعت 11 صبح روز جمعه تیم پرسپولیس شیراز در ورزشگاه اختصاصی ماهان به مصاف زاگرس شیراز می‌رود. از ساعت 14 نیز در همین ورزشگاه تیم ایمان سبز شیراز به مصاف منتخب کازرون خواهد رفت. 
از همین ساعت و در ورزشگاه شهدای مُهر، تیم بنتو به مصاف لیدومای نورآباد می‌رود و در ورزشگاه شهدای شهر اوز، تیم هلال احمر گراش میزبان ایرانیان شیراز است. همچنین تیم پدیده ستارگان آباده در ورزشگاه تختی آباده به مصاف استوک مرودشت می‌رود.
روز شنبه هم تیم ماهان نوین شیراز در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف پادنای میمند خواهد رفت.
همچنین جمعه گذشته هفته پایانی مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال فارس برگزار شد و این نتایج به دست آمد: 
در گروه یک: شهید برمن داراب 1شهرداری مرودشت 4، منتخب قطب آباد جهرم 3 منتخب زرقان 2، معراج میانشهرفسا 3 ستارگان صفاشهر 3
درگروه دو: شهید بیاتی نیریز 2 نبردداراب 0، پیران ویس زرین‌دشت 1 اتو گلد سیروان شیراز 1، فجر آریا جهرم 2 شهدای شهرداری استهبان 1
با پایان دور مقدماتی از گروه یک تیم منتخب زرقان اول و تیم ستارگان صفاشهر مقام دوم را به دست آوردند. در گروه دوم نیز نبرد داراب اول و تیم شهید بیاتی نیریز مقام دوم را به دست آورد.
دور رفت مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات در روز جمعه (فردا) بدین ترتیب انجام خواهد شد:
ستارگان صفاشهر با تیم نبردداراب ساعت 14 در صفاشهر 
شهید بیاتی نی‌ریز با منتخب زرقان ساعت 14 در نی‌ریز 
لازم به ذکر است که از گروه یک تیم‌های معراج میانشهر فسا و منتخب قطب‌آباد جهرم و از گروه دوم فجر آریا جهرم و شهدای شهرداری استهبان به دسته اول سقوط کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی